Go to the contentGo to the menu
Koncert Bloo Crane + Pride Party
WSTĘP DARMOWY

Koncert Bloo Crane + Pride Party

20 June 2020, Saturday, Klub Stodoła

Date

20 June 2020

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Już w najbliższą sobotę, 20 czerwca w Klubie Stodoła odbędzie koncert formacji Bloo Crane z Krakowa! Wydarzeniu towarzyszyć będzie również impreza Pride Party. Wstęp darmowy, otwarcie drzwi o godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy! 

Z uwagi na pandemię koronawirusa, XX Parada Równości nie przejdzie w najbliższą sobotę przez ulice Warszawy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by w mniejszym gronie wspólnie celebrować uszanowanie dla miłości, tolerancji i równości! Serdecznie zapraszamy 20 czerwca do Klubu Stodoła na Pride Party, połączoną z koncertem zespołu Bloo Crane. Z tej szczególnej okazji w naszej ofercie przez cały dzień znajdziecie tęczowe drinki, a na wszystkich chętnych czekać będą farby do malowania twarzy oraz nasza tęczowa ściana!

🏳️‍🌈🍸 Matronat nad wydarzeniem objęła Kampania Przeciw Homofobii! 2% sobotniego dochodu z baru zostanie przekazane na rzecz organizacji!

Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie formacja Bloo Crane - dwójka artystów tworzących połączenie chwytliwych melodii, house’u oraz electropopu. Duet składa się̨ z wokalisty i tekściarza Michała Polańskiego oraz producenta muzycznego Krzysztofa Kołodziejczyka. Pomimo rożnych gustów muzycznych, ich dwa pozornie odmienne światy zderzają się ze sobą, tworząc taneczny mix. Zespół powstał w 2016 roku w Krakowie, dwa lata później stał się częścią projektu My Name Is New wytwórni Kayax, współpraca szybko zaowocowała kontraktem fonograficznym. Ich piosenka „Head in the sky” zagościła na albumie „Music 4 Queers & Queens” wydanym w czerwcu 2020. Debiutancki album „Bloo Feelings”, który zostanie wydany latem w 2020 roku, to energetyczny wybuch elektronicznych brzmień, poruszających do tańca. Lirycznie to jednak opowieść o uczuciach, z którymi mierzy się każdy z nas. Samoakceptacja, odkrywanie swojej seksualności, frustracja, czy niepokój to problemy z którymi boryka się̨ wiele osób. „Bloo Feelings” to podróż przez te uczucia, opakowane i zamknięte w barwną kreację, którą artyści chcą się̨ podzielić́, pokazując tym samym, że nikt z nas tak na prawdę̨ nie jest osamotniony w tym co odczuwa.

Sobotni koncert Bloo Crane to kolejne z serii wydarzeń, odbywających się w letniej odsłonie Klubu Stodoła, pełniącej w tym okresie również funkcję pubu oraz restauracji. Wakacyjną scenę Stodoły 12 czerwca zainaugurował występ poznańskiej formacji Rat Kru. W klubie przez całe lato odbywać się będą liczne darmowe koncerty oraz wydarzenia kulturalne. 

Serdecznie zapraszamy! 

 

Dołącz do oficjalnego wydarzenia na Facebooku.

 

20 czerwca (sobota), godz. 16:00

Klub Stodoła, ul. Batorego 10, Warszawa

WSTĘP DARMOWY 

 

Date

20 June 2020

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388