Go to the contentGo to the menu
KONIEC ŚWIATA (Klub Mechanik)

KONIEC ŚWIATA (Klub Mechanik)

6 December 2013, Friday, , Duża Scena

Date

6 December 2013

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

klub Mechanik

Genres

Reggae & Ska
 
KONIEC ŚWIATA rusza w najbardziej nietypową trasę koncertową tej jesieni i zimy – „Hotel Polonia Ol Inkluzif”!
 
Zapowiedzią trasy jest sesja fotograficzna, której efekty można już zobaczyć tutaj.
 
wejście: 19:00
start: 20:00
bilety: 20/25zł
 
Bilety dostępne w TicketClub Batorego (Batorego 10, kasa Klubu Stodoła), w Klubie Mechanik (Narbutta 87) i poprzez stronę www.stodola.pl.
 
 
Tak o pomyśle „Hotel Polonia Ol Inkluzif” mówią sami muzycy:
„Gdy zagraliśmy wszystkie koncerty plenerowe tego lata i wracaliśmy do domu, stwierdziliśmy, że będziemy tęsknić za ciepłą pogodą. Jak większość Polaków zaczęliśmy narzekać na mokrą i chłodną jesień i na mroźną zimę. Wtedy też zakiełkował w nas pomysł, by na przekór aurze złapać się kurczowo lata i zrobić taką wakacyjno-letnią trasę w środku zimy.
I to dosłownie. Zamierzamy przebrać się w plażowe stroje, pić drinki z parasoleczkami i smarować mleczkiem do opalania. Zaklinamy rzeczywistość.
 
Rok temu jeździliśmy z koncertami promującymi nasz najnowszy album „Hotel Polonia”, gdzie również przebieraliśmy się w niestandardowe stroje. Spodobał nam się ten zabieg i tym razem zamierzamy kontynuować te przebieranki w wydaniu urlopowym. Na naszych koncertach jest coraz więcej ludzi, co oczywiście niezmiernie nas cieszy, dzięki temu atmosfera za każdym razem jest coraz gorętsza. Mamy nadzieję, że publiczność włączy się w realizację pomysłu plażowych koncertów. Zachęcamy wszystkich, którzy wybierają się na nasze koncerty, by przynieśli ze sobą wakacyjne rekwizyty. Mogą to być hawajskie koszule, dmuchane koła ratunkowe, słomkowe kapelusze lub cokolwiek innego, co kojarzy się z latem, plażą i wakacjami. Ci najbardziej zaangażowani zostaną nagrodzeni!”.
 
Trasa „Hotel Polonia Ol Inkluzif” rozpocznie się 18 października w Chorzowie, czyli tuż obok matecznika Końca Świata. Wcześniej zespół wystąpi jeszcze 3 października w krakowskim Żaczku na studenckich Beanaliach.
 
 
 
KLUB MECHANIK
 
ul. Narbutta 87,
02-525 Warszawa
(obok Gmachu Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej)
 

Date

6 December 2013

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

klub Mechanik

Genres

Reggae & Ska
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388