Go to the contentGo to the menu
KOVALCZYK - OPEN STAGE

KOVALCZYK - OPEN STAGE

26 april 2015, sunday, Klub Stodoła, Open Stage

Date

26 april 2015

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Uwaga! Z przyczyn niezależnych od nas, jak i Artysty, premierowy koncert KOVALCZYK „AUX-LIVE” zostaje przeniesiony  na 30 września.

Równocześnie informujemy, że bilety zachowują swoją ważność na kolejny termin.
Można je również zwracać w punktach zakupu po okazaniu paragonu, do dnia 11 maja.
 

AUX LIVE

Nie głosuj na mnie to tytuł najnowszego singla KOVALCZYKA, który zapowiada nadchodzący, trzeci album artysty, pod tytułem AUX. Nowy singiel i płyta to wspólny projekt producencki Kovalczyka, Filipa Kuncewicza oraz  poety - Michała Zabłockiego. Krążek AUX to pierwsza część koncept albumu, który będzie opowiadał historie złożone z aktualnych wydarzeń i zjawisk społecznych, jakie nas otaczają we współczesnym świecie. Wydanie pierwszej części koncept albumu przewidziane jest w połowie roku. Wcześniej poznamy dwa single z nowego albumu, a 26 kwietnia w warszawskiej Stodole odbędzie się specjalny koncert promocyjny w ramach cyklu OPEN STAGE, na którym usłyszymy na żywo materiał z dwóch części płyty AUX. Nowy materiał zaskakuje wyjątkowo świeżą mieszanką nowoczesnego funky z domieszką światowo brzmiącego, alternatywnego pop/rocka, doprawionego wysublimowaną dawką muzyki elektronicznej.
KOVALCZYK (Paweł Kowalczyk) to charyzmatyczny wokalista o niespotykanej na polskim rynku muzycznym barwie głosu. Przez krytyków muzycznych uznany za największy "czarny" głos polskiej sceny muzycznej. Producent, autor tekstów, laureat wielu konkursów i przeglądów piosenek. W 2004 r wziął udział w programie IDOL (finalista 3. edycji) stając się jednym z najbardziej zapamiętanych i charakterystycznych uczestników wszystkich edycji. Jego ostatni album pt.  KOVALCZYK BIG BAND PROJECT, znalazł się w wielu zestawieniach i podsumowaniach najlepszych płyt 2013 r. Stało się tak nie tylko za sprawą zawartości muzycznej i energetyzującego singla Raise me up, ale również z uwagi na sposób jego realizacji. Materiał na płytę został w całości zagrany na żywo i zarejestrowany na taśmę analogową w studiach S3 i S4 Polskiego Radia. Po znakomitym przyjęciu w Polsce, album został doceniony także za granicą, wzbudzając zainteresowanie najpierw w Izraelu, Libanie, Iranie, a  następnie w Japonii, gdzie powstał oficjalny fan page artysty. Autorzy recenzji zwrócili uwagę na wysoki, światowy poziom albumu.

POSŁUCHAJ na YT: Nie głosuj na mnie
https://www.youtube.com/watch?v=zBaYNHIgrR4

ZAPRASZAMY

BILETY:
OPEN STAGE - Przedsprzedaż 30 pln
OPEN STAGE - W dniu koncertu 37 pln

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl

Date

26 april 2015, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388