Go to the contentGo to the menu
KULT

KULT

15 January 2022, Saturday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

15 January 2022

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Rock

Kult wystąpi w Klubie Stodoła już w najbliższą sobotę, 15 stycznia!

Koncert odbędzie się w oparciu o aktualne obostrzenia dot. organizacji wydarzeń, wydawanych w Rozporządzeniach Rady Ministrów. W trosce o usprawnienie procesu wejścia do Klubu, polecamy wcześniejsze przyjście do obiektu, co pozwoli uniknąć oczekiwania w kolejce. Przypominamy także o obowiązku zakrywania ust oraz nosa na terenie wydarzenia.

Harmonogram godzinowy wieczoru:
17:30 - otwarcie drzwi
19:00 - Ziembul (support)
19:45 - KULT

Do zobaczenia!

 

Już w październiku 2021 Kult ponownie wyruszy w coroczną “Trasę Pomarańczową”. Na koncertowej mapie formacji Kazika Staszewskiego tradycyjnie zagościła Warszawa oraz Katowice. Podczas czterech koncertów w Klubie Stodoła oraz koncertu w katowickim Spodku nie zabraknie najważniejszych i znanych od dekad utworów, jak również materiału z najnowszego albumu o przewrotnym tytule “Ostatnia płyta”. Bilety dostępne w sprzedaży! 

Zgodnie z tradycją w jesiennym repertuarze warszawskiej Stodoły oraz katowickiego Spodka nie może zabraknąć Kultu. Koncerty w ramach “Trasy Pomarańczowej” od dekad przyciągają rzesze fanów. Choć najważniejsze utwory Kultu są obowiązkowym elementem każdego występu, wydarzenia zachowują swój unikatowy charakter i każdy z nich na nowo podbija serca fanów. Nie inaczej będzie także w 2021 roku! Formacja Kazika Staszewskiego w dniach 29 i 30 października, a także 5 i 27 listopada wystąpi w Klubie Stodoła. 6 listopada Kult zagra w Katowicach, ponownie wypełniając legendarny Spodek po brzegi. 

Od momentu założenia przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę w 1982 roku grupa nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają KULT za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Od początku istnienia zespołu powstało sporo piosenek, niektóre na fonograficzną premierę czekały wiele lat, inne w ogóle nigdy nie pojawiły się na oficjalnych albumach zespołu. Od samego początku antysystemowe teksty Kazika poruszały ważne problemy związane z tożsamością, wiarą czy porządkiem społecznym, a jego charyzma przyciągała na każdy koncert rzesze wiernych fanów.

 

► 29 października 2021, Klub Stodoła, Warszawa

► 30 października 2021, Klub Stodoła, Warszawa

► 5 listopada 2021, Klub Stodoła, Warszawa

► 6 listopada 2021, Spodek, Katowice 

27 listopada 2021, Klub Stodoła , Warszawa → 15 stycznia 2022 (ZMIANA TERMINU)

Szanowni Państwo, niestety z powodu choroby jednego z muzyków koncert Kultu w Klubie Stodoła, zaplanowany na sobotę, 27 listopada 2021 został przeniesiony i odbędzie się w nowym terminie, 15 stycznia 2022. Przepraszamy za niedogodności - wraz z zespołem Kult bardzo chcieliśmy się z Wami ponownie zobaczyć w zaplanowanym terminie. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują ważność dla nowej daty. Do zobaczenia w styczniu 2022!

 

Bilety dostępne w sprzedaży internetowej na: www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl

 

Date

15 January 2022

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Rock
Karta podarunkowa

Galleries

Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388