Go to the contentGo to the menu
KULT AKUSTIK 2021 (TORUŃ)
RESCHEDULED

KULT AKUSTIK 2021 (TORUŃ)

26 june 2021, saturday, Toruń, CKK Jordanki

Date

26 june 2021

Venue

CKK Jordanki, Toruń

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Kult

Genres

Rock
Karta podarunkowa

Szanowni Państwo,

przypominamy, że w związku z niedyspozycją wokalną Kazika Staszewskiego oraz troską o zdrowie Artysty, koncerty Kult Akustik w Łodzi (16 czerwca) oraz Toruniu (17 czerwca), zostały przełożone. Nowe daty wydarzeń to:

► 21 czerwca 2021, Klub Wytwórnia, Łódź, start godz. 19:00

► 26 czerwca 2021, CKK Jordanki, Toruń, start godz. 19:00

Miejsca oraz godziny wydarzeń pozostają bez zmian. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują ważność dla nowych dat.

Raz jeszcze, przepraszamy za niedogodności i mamy nadzieję zobaczyć się z Wami w komplecie już w przyszłym tygodniu!

 

Koncerty w ramach trasy Kult Akustik 2021 odbędą się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Widzom zostanie udostępnione co drugie miejsce na widowni, z zachowaniem co najmniej 50% miejsc wolnych. W trakcie wydarzeń będzie obowiązywał nakaz zakrywania ust i nosa (maseczki ochronne). Wszystkim uczestnikom zostanie zmierzona temperatura w momencie wejścia na teren Klubu. Posiadacze biletów zostaną poproszeni także o wypełnienie oraz podpisanie Oświadczenia Uczestnika Wydarzenia (do pobrania TUTAJ).

 

Kult wyrusza w trasę „bez prądu”! Formacja Kazika Staszewskiego już 4 czerwca rozpocznie swoje coroczne akustyczne tournée. Zespół zaplanował łącznie 11 koncertów w 6 polskich miastach. Bilety na wydarzenia są dostępne w sprzedaży!

 

 

Akustyczna trasa Kultu to wydarzenie, na które corocznie z utęsknieniem czekają wszyscy fani formacji Kazika Staszewskiego. Już w czerwcu zespół ponownie zabierze swoją publiczność w muzyczną podróż, w trakcie której fani będą mogli zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze zespołu. Cykl występów „bez prądu” rozpocznie się 4 czerwca w warszawskiej Stodole i potrwa do 4 lipca. Oprócz warszawskich koncertów, zespół zaplanował także występy we Wrocławiu, Lublinie, Łodzi, Toruniu oraz Katowicach. 

 

Trasa Kult Akustik 2021:

  • 4,5,10 oraz 11 czerwca, Warszawa, Klub Stodoła

  • 6 czerwca (godz. 16:00 oraz 20:30), Wrocław, WCK

  • 15 czerwca, Lublin, Centrum Spotkania Kultur

  • 21 czerwca, Łódź, Klub Wytwórnia

  • 26 czerwca, Toruń, CKK Jordanki

  • 4 lipca (godz. 16:00 oraz 20:30), Katowice, Katowice Miasto Ogrodów

 

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

Date

26 june 2021

Venue

CKK Jordanki, Toruń

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Kult

Genres

Rock
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388