Go to the contentGo to the menu
KULT AKUSTIK 2023 (BIELSKO-BIAŁA)
SOLD OUT

KULT AKUSTIK 2023 (BIELSKO-BIAŁA)

18 March 2023, Saturday, Bielsko-Biała, Cavatina Hall

Date

18 March 2023

Venue

Cavatina Hall, Bielsko-Biała

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Kult

Genres

Rock

TIMETABLE:

18:00 - otwarcie drzwi

19:00 - Kult

Informujemy, że koncert Kult Akustik 2023 w Bielsku-Białej został całkowicie wyprzedany! 18 marca w Cavatina Hall widzimy się w komplecie! Bilety na pozostałe wydarzenia w ramach trasy dostępne w sprzedaży: bit.ly/KultAkustik2023_BILETY

Trasa Kult Akustik 2023: 16 akustycznych koncertów w 13 polskich miastach!   

KULT ogłosił terminy trasy Kult Akustik 2023! Zespół po raz kolejny zabierze swoich fanów w niezwykłą muzyczną podróż, podczas której zaprezentuje swoje największe przeboje, w wersji akustycznej. Coroczne tournée “bez prądu” wystartuje już 26 lutego w Częstochowie i potrwa do 16 kwietnia. Formacja Kazika Staszewskiego zaplanowała łącznie 16 koncertów w 13 polskich miastach. Na trasie znalazły się także: Poznań, Gdańsk, Łódź, Lublin, Katowice, Bielsko-Biała, Kraków, Wrocław, Szczecin, Warszawa, Toruń oraz Bydgoszcz. Bilety na wszystkie koncerty pod szyldem Kult Akustik 2023 trafiły do sprzedaży!

KULT powstał ponad 40 lat temu w Warszawie. Jego założycielami są wokalista (a później także saksofonista) Kazik Staszewski i basista Piotr Wieteska. Pierwszy skład uzupełnili gitarzysta Tadeusz Bagan i perkusista Darek Gierszewski. Zespół zadebiutował na scenie 7 lipca 1982 roku w warszawskim klubie Remont. Od tamtego momentu grupa nie traci na popularności, nieustannie koncertując oraz wydając nowe albumy.

Od lat stałym elementem koncertowego harmonogramu zespołu jest trasa Kult Akustik, odbywająca się w pierwszej połowie roku. Obejmujący kilkanaście największych polskich miast, cykl koncertów “bez prądu” to już prawdziwa tradycja, corocznie celebrowana przez dziesiątki tysięcy fanów z całego kraju. Stałym punktem na mapie tego wyjątkowego tournée jest m.in. warszawska Stodoła, w której zespół corocznie gra “bez prądu” aż czterokrotnie, wypełniając klub po brzegi. Nie inaczej będzie także w 2023 roku! 

Obecny skład KULTU zasilają: Kazik Staszewski (wokal), Wojciech Jabłoński (gitara), Piotr Morawiec (gitara), Ireneusz Wereński (bas), Tomasz Goehs (perkusja), Konrad Wantrych (klawisze), Janusz Zdunek (trąbka), Mariusz Godzina (saksofony) oraz Jarosław Ważny (puzon). W koncertach akustycznych corocznie biorą udział także wyjątkowi goście specjalni. 

Trasa Kult Akustik 2023: 

 • 26 lutego - Filharmonia Częstochowska, Częstochowa

 • 4 marca - Aula UAM, Poznań

 • 11 marca - Filharmonia Bałtycka, Gdańsk

 • 12 marca - Klub Wytwórnia, Łódź

 • 16 marca - Centrum Spotkania Kultur, Lublin

 • 17 marca - Katowice Miasto Ogrodów, Katowice

 • 18 marca - Cavatina Hall, Bielsko-Biała

 • 19 marca - Klub Studio, Kraków

 • 25 marca - Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

 • 29 marca - Filharmonia im. M. Karłowicza, Szczecin

 • 31 marca - Klub Stodoła, Warszawa

 • 1 kwietnia - Klub Stodoła, Warszawa

 • 12 kwietnia - CKK Jordanki, Toruń

 • 14 kwietnia - Klub Stodoła, Warszawa

 • 15 kwietnia - Klub Stodoła, Warszawa

 • 16 kwietnia - Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz 

 

Bilety na koncerty w ramach trasy Kult Akustik 2023 są dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej TicketClub Polska: www.ticketclub.pl

 

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: kontakt@ticketclub.pl

Date

18 March 2023

Venue

Cavatina Hall, Bielsko-Biała

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Kult

Genres

Rock
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388