Go to the contentGo to the menu
KULT (KATOWICE)

KULT (KATOWICE)

4 November 2023, Saturday, Katowice, Spodek, Główna

Date

4 November 2023

Venue

Spodek, Katowice

Stage

Główna

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.

Genres

Rock

KULT już 4 listopada zagra w ramach Trasy Pomarańczowej w katowickim Spodku!

Blisko trzy godziny na scenie, kilkadziesiąt utworów i tysiące wiernych fanów z różnych zakątków Polski - tak w skrócie podsumować można coroczne koncerty KULTU w ikonicznej hali Spodek. Od końca lat 90., z niewielkim wyjątkiem, zespół regularnie odwiedza Katowice, prezentując swoją legendarną "Trasę Pomarańczową". Nie inaczej będzie w tym roku! Już 4 listopada 2023 roku, formacja Kazika Staszewskiego ponownie zagra w stolicy Górnego Śląska. Bilety na koncert w Spodku trafiły do sprzedaży!

Trasa Pomarańczowa to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń na muzycznej mapie Polski. Ku radości fanów, KULT ma ją w swoim stałym harmonogramie od ponad 20 lat. O tym, jak dużym - i wciąż rosnącym zainteresowaniem - cieszą się te koncerty najlepiej świadczą między innymi cztery występy KULTU w warszawskiej Stodole, które corocznie są w pełni wyprzedane. 

Wydarzeniem, na które z szczególną niecierpliwością i entuzjazmem czekają fani z całej Polski, jest występ KULTU w katowickim Spodku. W 2023 roku wydarzenie odbędzie się w sobotę, 4 listopada. O koncertach grupy w śląskiej hali zarówno sami muzycy, jak i fani wypowiadają się zwykle w samych superlatywach, podkreślając wyjątkowy przepływ energii między sceną a odbiorcami. I nie ma się co dziwić - na ten koncert do Spodka corocznie zjeżdżają się najwierniejsi fani KULTU z całej Polski. 

Obecny skład KULTU zasilają: Kazik Staszewski (wokal), Wojciech Jabłoński (gitara), Piotr Morawiec (gitara), Ireneusz Wereński (bas), Tomasz Goehs (perkusja), Konrad Wantrych (klawisze), Janusz Zdunek (trąbka), Mariusz Godzina (saksofony) oraz Jarosław Ważny (puzon). 

Zainteresowanie występem KULTU w katowickim Spodku jak co roku jest bardzo duże, dlatego warto już teraz kupić bilet i zagwarantować sobie udział w tym wyjątkowym koncercie!

-----

KULT - Trasa Pomarańczowa 2023

4 listopada 2023, Hala Spodek

al. Wojciecha Korfantego 35, Katowice

Bilety dostępne w sprzedaży internetowej:

www.stodola.pl, www.ticketclub.pl 

Date

4 November 2023

Venue

Spodek, Katowice

Stage

Główna

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.

Genres

Rock
Karta podarunkowa

Galleries

Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388