Go to the contentGo to the menu
Lady Pank - 35 LAT NA SCENIE - SOLD OUT

Lady Pank - 35 LAT NA SCENIE - SOLD OUT

17 April 2016, Sunday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

17 April 2016

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Lady Pank

Genres

Rock & Pop

TIMETABLE:
19.00 - otwarcie klubu
20.00 - Hanza
21.00 - Lady Pank

SUPPORT: Hanza

BILETY WYPRZEDANE!

W 2016 roku przypada jubileusz 35-lecia istnienia jednego z najważniejszych zespołów polskiej sceny rockowej – Lady Pank. Z tej okazji przygotowywany jest szereg wydarzeń medialnych i jubileuszowa trasa koncertowa, w ramach której kultowa grupa zagra w klubie Stodoła.
Lady Pank to grupa kultowa, legenda, klasyka. Zespół założony został w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej uznanych i uzdolnionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która, z krótkimi przerwami, już od 35 lat błyszczy na polskiej scenie muzycznej.
Ich przeboje Mniej Niż Zero, Kryzysowa Narzeczona, Tańcz Głupia, Tańcz, Zamki na Piasku, Zawsze Tam, Gdzie Ty, Wciąż Bardziej Obcy, Zostawcie Titanica, Marchewkowe Pole, Na Co Komu Dziś czy Stacja Warszawa na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już dwa pokolenia słuchaczy.
Podczas blisko 35-letniej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy sprzedaży, czyniąc Lady Pank najbardziej utytułowanym zespołem rockowym w Polsce. W maju tego roku ukazał się krążek Akustycznie będący zapisem akustycznej trasy koncertowej. Na pierwszą połowę 2016 roku zaplanowana jest kolejna premierowa płyta Lady Pank.
Lady Pank jest pierwszym polskim zespołem, który posiada własne oficjalne internetowe radio Rmf Lady Pank dostępne w serwisie internetowym rmfon.pl.
Koncerty Lady Pank to prawie dwugodzinna lawina przebojów, które zna każdy.  Eksplozja energii, niepowtarzalne brzmienie gitary Jana Borysewicza i charyzmatyczny wokal Panasewicza sprawiają, że tłumy zgromadzone na koncertach szaleją.

Przed Lady Pank 17 kwietnia na scenie Stodoły wystąpi zespół Hanza.

Jest ich czterech: Bartek na garach, Tomek na gitarze, Marcin na basie i Piotrek na wokalu. Grają rocka i wierzą w dobrą energię na scenie!
W krótkim czasie istnienia zespołu (od 2012 r.) zdążyli zdobyć kilka nagród i wyróżnień oraz odnieść kilka innych, mniejszych i większych sukcesów, m.in.:
- Występ w programie "Świat się kręci" na antenie TVP;
- Zdobycie Nagrody Publiczności na  Bałtyk Festiwal 2014, gdzie zostali zaproszeni jako jeden z czterech artystów, wybranych spośród setki zgłoszeń;
- Na ogólnoświatowym festiwalu EMERGENZA dla kapel bez kontraktu, w drodze głosowania publiczności i jury zostali ogłoszeni najlepszym zespołem bez kontraktu na Mazowszu i trzecim najlepszym w kraju;
- W maju 2015 zagrali koncert jako Gość Specjalny na scenie  legendarnego klubu SO36 w Berlinie, gdzie spotkali się z bardzo entuzjastyczną reakcją zarówno publiczności, jak i innych zespołów;
- W lipcu 2015 podpisali pierwszy kontrakt na debiutancką płytę z wytwórnią Fonografika.

POSŁUCHAJ:
(You Shot the) Girl!

ZAJRZYJ:
FB - www.facebook.com/hanzaband

Na jubileuszowy koncert Lady Pank zapraszamy 17 kwietnia!

BILETY WYPRZEDANE!

 

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

INFORMACJE DODATKOWE:

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.
 

Date

17 April 2016

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Lady Pank

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388