Go to the contentGo to the menu
LAO CHE - WYPRZEDANY

LAO CHE - WYPRZEDANY

14 october 2016, friday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

14 october 2016

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Lao Che
Karta podarunkowa
Informujemy, że bilety na dzisiejszy koncert LAO CHE zostały wyprzedane. W związku z tym nie będzie możliwości ich zakupu w kasie klubu przed koncertem.
 
TIMETABLE:
19.00 - otwarcie klubu
20.00 - Tropy
20.45 - Lao Che
 
Lao Che wraca jesienią do warszawskiej Stodoły. Niemal równo rok po ostatnim koncercie promującym krążek „Dzieciom” jeden z ciekawszych zespołów polskiej sceny muzycznej ponownie wystąpi na deskach stołecznego klubu.
 
Zespół zadebiutował w 2002 roku albumem „Gusła”, jednak dopiero kolejny krążek „Powstanie Warszawskie” przyniósł im duży sukces, który zaprowadził go na scenę Przystanku Woodstock. W marcu ubiegłego roku do sprzedaży trafił najnowszy album Lao Che, wspomniane „Dzieciom”. Choć tytuł nawiązuje do Brzechwy i jego „Brzechwa dzieciom”, nie jest to wcale płyta dla dzieci. Raczej dla dorosłych dzieci, dla tych, którzy mają dzieci i dla wszystkich, którzy byli kiedyś dziećmi. Spięty prezentuje głęboką problematykę codzienności w tonie zatroskanym, z pewną dozą dydaktyzmu - co pozostaje w kontraście do warstwy muzycznej.
 
Czym tym razem zaskoczy nas Lao Che? Przekonamy się już 14 października.
 
Suppotrem Lao Che będzie duet Tropy.
TROPY - to nowy projekt muzyczny Artura Maćkowiaka i Bartka Kapsy, znanych z takich zespołów jak Something Like Elvis, Contemporary Noise  Sextet, Innercity Ensemble czy Potty Umbrella.
Debiutancka płyta “Eight Pieces” zawiera muzykę inspirowaną  eksperymentalnymi filmami Pedra Fereiry. Daje się wyczuć, że te utwory to wypadkowa doświadczeń obu muzyków, zebranych podczas grania we wcześniejszych zespołach.  Słychać w niej czujną improwizację, psychodeliczne syntezatory, jazzujące rytmy i noisowe gitary.  Chociaż każdy z tych ośmiu utworów to oddzielna historia, inny klimat, inne emocje, to ma się poczucie, że to jedna spójna  opowieść.
 
KONCERT WYPRZEDANY
 
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
INFORMACJE DODATKOWE:
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl
 
INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
 
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy.
Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.
 
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Date

14 october 2016, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Lao Che
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388