Go to the contentGo to the menu
LOVE'N'JOY (UA) | SUPPORTED BY LIVEUROPE

LOVE'N'JOY (UA) | SUPPORTED BY LIVEUROPE

25 November 2022, Friday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

25 November 2022

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła
Liveurope

Love’N’Joy (UA) | supported by Liveurope

Już 25 listopada, przed koncertem Luxtorpedy w Stodole, wystąpi ukraińska grupa Love’n’Joy. Występ zespołu jest możliwy dzięki współpracy Klubu Stodoła z platformą Liveurope, której celem jest wspieranie miejsc koncertowych w promowaniu twórczości początkujących europejskich artystów.

Muzykę Love’n’Joy, która garściami czerpie ze złotych lat 60. i 70., brytyjskiego popu i energetycznej psychodelii, można odbierać jako podróż w „pierwotną zbiorową nieświadomość”. Do tego, zespół sprawnie posługuje się elementami hard rocka – z wpływem Jimi’ego Hendrixa i Led Zeppelin – a także innych, ostrych, gitarowych brzmień, które sprawiają, że na nowo budzą ducha ukraińskiej rockowej muzyki.

Trio gra ze sobą od 2016 roku, a w 2019 wypuścili debiutancki album „Bender on The Silk Road”, który limitowanym nakładem wyszedł również na winylu i kasetach. Wydawnictwo zespołu było promowane przez wiele znanych portali muzycznych, tj.: Europavox, Psychedelic Baby Magazine, 2XS Rocks, For The Love of Bands, Beat To Be i wiele innych.

Niedawno wydali drugie LP, które zatytułowali „Half Home”. Album jest swoistą kontynuacją debiutanckiego krążka.

Love’n’Joy podróżuje po Europie, supportując znane marki tj.: Boogarins, Swedish Death Candy, The Shivas, Sugar Candy Mountain. Zespół jest teraz w trasie po Europie i Wielkiej Brytanii, podczas której zbierają dotacje na akcję „Muzycy bronią Ukrainy”.

 Skład zespołu:

Anton Pushkar – gitara, wokal
Max Bastian – gitara basowa

Sehrii Zlobin - perkusja

-----

Bądź na bieżąco:

Spotify: https://open.spotify.com/artist/0Diec7iBlRtMGv7ld9rpk6

Facebook: https://www.facebook.com/lovenjoyband

Instagram: https://www.instagram.com/lovenjoyband/

-----

Koncert organizowany we współpracy z platformą Liveurope, inicjatywą, której celem jest wspieranie miejsc koncertowych w promowaniu twórczości początkujących europejskich artystów.

Platforma stanowi znak jakości, przyznawany klubom muzycznym zaangażowanym w promocję europejskiej różnorodności muzycznej. Celem Liveurope jest usprawnienie organizacji występów młodych europejskich artystów na całym kontynencie oraz pomoc im w dotarciu do nowych, zagranicznych odbiorców. Założona w 2014 roku platforma Liveurope jest pierwszą tego rodzaju inicjatywą w Europie.

Liveurope to projekt współfinansowany przez program "Kreatywna Europa" oraz projekty takie, jak Above 55° (wspierany przez Fundusz Kultury Nordyckiej) oraz Soundcat (Instytut Ramona Llulla), w celu zwiększenia możliwości koncertowania wśród początkujących europejskich artystów. 

 

 

Date

25 November 2022

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła
Liveurope
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388