Go to the contentGo to the menu
LUCKY CHOPS (KRAKÓW)

LUCKY CHOPS (KRAKÓW)

1 august 2017, tuesday, Kraków, Klub Kwadrat, Główna

Date

1 august 2017

Venue

Klub Kwadrat, Kraków

Stage

Główna

Organizers

Live Nation
Klub Stodoła

Artists

LUCKY CHOPS
Karta podarunkowa
Live Nation i klub Stodoła z dumą prezentują:
 
1 sierpnia 2017, Klub Kwadrat, Kraków
 
Bilety w cenie 79 zł w sprzedaży od 26 maja godz. 12:00  w na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl
 
Uwielbiany przez fanów zespół Lucky Chops wraca do Polski! Sukces wcześniejszych występów popularnego brass bandu nad Wisłą zaowocował kolejnym koncertem, który już  1 sierpnia odbędzie się w krakowskim Klubie Kwadrat.  Nie ma wątpliwości, że także tym razem występ ekipy z USA  zamieni się w szaloną imprezę, która na długo pozostanie w pamięci uczestników! 
 
Pochodzący z Nowego Jorku zespół zdobył szturmem serca milionów użytkowników serwisu YouTube na całym świecie. Tych sześciu utalentowanych muzyków razem tworzy unikatowe brzmienie i energię, która zaowocowała międzynarodowym, viralowym sukcesem.
 
Początkowo zespół grał na ulicach Nowego Jorku i w małych klubach wokół miasta. Przez lata eksperymentowali z różnymi stylami muzycznymi, aż wreszcie odkryli ten właściwy, który zdecydowali się wypromować bez względu na koszty. Tak narodziła się idea koncertów w najbardziej energetycznym i zmiennym miejscu na świecie: nowojorskim metrze!
 
W lutym 2017 roku Lucky Chops wystąpili w warszawskiej Stodole, wypełniając klub tłumem rozentuzjazmowanych fanów. Sukces tamtego koncertu oraz głód kolejnych zaowocowały licznymi prośbami o kolejny powrót Lucky Chops do Polski. Ku radości wszystkich fanów, grupa powróci już w sierpniu! 
 
Bilety w cenie 79 zł w sprzedaży na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl.
 
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
1) osoby powyżej 16 roku życia wchodzą samodzielnie
2) osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść za pisemną zgodą rodzica lub też pod opieką dorosłego opiekuna posiadającego własny bilet
Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

Date

1 august 2017, 00:00

Venue

Klub Kwadrat, Kraków

Stage

Główna

Organizers

Live Nation
Klub Stodoła

Artists

LUCKY CHOPS
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31