Go to the contentGo to the menu
LUKAS RIEGER - OPEN STAGE

LUKAS RIEGER - OPEN STAGE

1 march 2018, thursday, Klub Stodoła, Open Stage

Date

1 march 2018

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Live Nation
Klub Stodoła

Artists

Lukas Rieger
Karta podarunkowa
Live Nation i Klub Stodoła z dumą prezentują:
 
LUKAS RIEGER
 
18:00 - WEJŚCIE
19:15 - DJ
20:00 - LUKAS RIEGER
*Harmonogram ma charakter orientacyjny i może ulec zmianie.
 
 
 
Ponownie w Polsce w ramach europejskiej trasy koncertowej!
 
1 marca 2018 – Warszawa, Klub Stodoła
 
Bilety ulgowe dla uczniów i studentów dostępne na www.LiveNation.pl do wyczerpania zapasów.
 
Bilety w cenach od 79 zł już w sprzedaży na www.LiveNation.pl i stodola.pl
 
Lukas Rieger, niekwestionowany niemiecki idol nastolatek powraca do Polski! Artysta, który ma na swoim koncie m.in. występ w niemieckiej edycji "The Voice Kids", debiutancki album "Compass" oraz miliony fanów w sieci, już 1 marca wystąpi w Klubie Stodoła. Określany "niemieckim Justinem Bieberem" idol nastolatek zaśpiewa na Open Stage. Bilety już w sprzedaży!
 
Lukas Rieger to młody, popowy piosenkarz i raper, śpiewający wyłącznie w języku angielskim. Urodził się  3 czerwca 1999 roku w Niemczech, gdzie ukończył szkołę muzyczną w Bugdorf. W wieku 15 lat wziął udział w drugiej niemieckiej edycji programu „The Voice Kids” i od tego momentu zaczęła się jego kariera muzyczna. Lukas zasłynął z coverów publikowanych na kanale YouTube, a fanów pozyskiwał głownie poprzez publikowanie swoich utworów w social mediach, takich jak: Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat i wspominany wcześniej YouTube. O jego nieustannie rosnącej popularności najlepiej świadczy fakt, że Lukasa Rigera na Instagramie obserwuje ponad 1,8 ml osób, a jego konto w aplikacji Musical.ly ma ponad 2,4 miliona fanów. Niemiecki idol nastolatek na Twitterze zdobył już ponad 117 tysięcy followersów. Jego kanał YouTube ma z kolei prawie 440 tysięcy subskrybentów i ponad 24 miliony odsłon. 
 
30 września 2016 roku ukazał się jego debiutancki album „Compass”. Singiel promujący płytę „Elevate” został bardzo gorąco przyjęty przez fanów i ma już prawie 5 mln wyświetleń na kanale YouTube.
 
Rieger jest często określany, nie tylko w mediach, jako „niemiecki Justin Bieber”. Poprzez swoją twórczość ukazuje, jak uwierzyć w siebie, czym trafia do milionów nastolatek. Sam o sobie mówi: „Tworzę muzykę – uwierzcie w swoje marzenia”. O tym, jak dużą popularnością cieszy się także w naszym kraju, przekonamy się 1 marca 2018 roku w warszawskim klubie Stodola. Lukas Rieger odwiedzi Warszawę w ramach europejskiej trasy koncertowej. Jedno jest pewne -  tego wieczoru nie zabraknie pisku nastolatek, dobrej muzyki i niezapomnianych wrażeń.
 
LUKAS RIEGER
1.03.2018 Klub Stodoła, Warszawa
 

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
1) osoby powyżej 16 roku życia wchodzą samodzielnie
2) osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść za pisemną zgodą rodzica lub też pod opieką dorosłego opiekuna posiadającego własny bilet

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

Date

1 march 2018, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Live Nation
Klub Stodoła

Artists

Lukas Rieger
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31