Go to the contentGo to the menu
MELA KOTELUK

MELA KOTELUK

26 April 2019, Friday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

26 April 2019

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

MELA KOTELUK
MoMo

Genres

Rock & Pop

TIMETABLE:
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - MoMo 
20:45 - Mela Koteluk

Support: MoMo

 
Już 26 kwietnia w Klubie Stodoła wystąpi Mela Koteluk. Wydarzenie to odbędzie się w ramach wiosennej trasy koncertowej „Migawka ‘19”, promującej najnowszy album Artystki. Bilety dostępne w sprzedaży!
 
Migawka to trzecia płyta Meli Koteluk, a zapowiedziały ją single „Odprowadź” i „Ogniwo”. Po jesiennych koncertach w zasiadanych salach filharmonii i teatrów, Mela wyrusza w wiosenną trasę Migawka '19 i tym razem nowy materiał zaprezentuje w klimatycznych klubach i podczas festiwali muzycznych.  Pierwsza tura koncertów obejmuje m.in. Stodołę. 
 
Migawka ukazała się 9 listopada 2018 roku i stanowi 11 utworów które powstały z dala od codziennego zgiełku. Artystka porusza na płycie trzy ważne obszary codziennego doświadczenia – miłości, wolności i śmierci. Autorką wszystkich tekstów jest Mela, muzyka powstała w kolektywie – odpowiada za nią cały zespół. Producentem płyty jest Marek Dziedzic. 
Muzycznie album jest swego rodzaju eksperymentem – wszystkie utwory zostały nagrane na poziomie  432 herców. To częstotliwość charakterystyczna dla dźwięków natury - szumu drzew i fal, śpiewu ptaków. To strój nieco cichszy i łagodniejszy dla ucha. Odniesienia do przyrody są spójne ze stylem życia Meli – tam znajduje inspiracje do pracy twórczej.
 
 
 

„Można powiedzieć, że „Migawka” to organiczny album – dający oddech wtedy, gdy jesteśmy przebodźcowani nadmiarem informacji spływających do nas każdego dnia i co do których nie mamy pewności, że są w ogóle prawdziwe. Ten album, także poprzez tematy, jakie na nim poruszam i z którymi zmierzyłam się po swojemu, jest na pewno bardziej świadomy.” –mówi Mela Koteluk.
Dwie poprzednie płyty "Spadochron" i "Migracje" zdobyły status podwójnie platynowych płyt.
 

Support - MoMo

 
1 lutego MoMo wydała bardzo dobrze przyjętą płytę "Różowy / Niebieski", która z nostalgią nawiązuje do estetyki lat 90-tych. Analogowe brzmienie i atmosfera homerecording to gratka dla wymagających słuchaczy, którzy od muzyki oczekują czegoś więcej, niż chwilowej rozrywki.  Na album składa się 10 utworów tworzących spójną całość. Momo podejmuje próbę zdefiniowania relacji międzyludzkich i wyciągnięcia wniosków z własnych doświadczeń. Materiał z płyty "Różowy / Niebieski" usłyszymy podczas koncertu w Stodole, gdzie Ania Ołdak wraz z zespołem otworzy wieczór.
 
 
 
 
 
ZAPRASZAMY! 
 
Bilety:
 
59 PLN – stojące
99 PLN – balkon (siedzące)
do kupienia w serwisach: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl, www.ebilet.pl
oraz w kasie biletowej Klubu Stodoła (Warszawa, Batorego 10).
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie:
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl
 

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły TUTAJ.

 
 

Date

26 April 2019

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

MELA KOTELUK
MoMo

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388