Go to the contentGo to the menu
MERY SPOLSKY

MERY SPOLSKY

11 April 2024, Thursday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

11 April 2024

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.

Artists

MERY SPOLSKY

Genres

Pop

Mery Spolsky 11 kwietnia 2024 w Klubie Stodoła w ramach EROTIK ERA TOUR!

Po sukcesie pierwszej odsłony EROTIK ERY, Mery Spolsky zapowiada drugą, równie ekscytującą część swojej energetycznej trasy! Już 11 kwietnia 2024, w jej ramach, artystka wystąpi na scenie Klubu Stodoła. Bilety na koncert Mery Spolsky w Warszawie są dostępne w sprzedaży!

 

 

Tych, którzy byli już na koncertach Mery Spolsky, do udziału w EROTIK ERA TOUR przekonywać nie trzeba... A dla tych, którzy jeszcze okazji nie mieli jest ten opis. Przygotujcie się na basy, które przyśpieszą Wasze tętno i elektroniczne brzmienia, które nie pozwolą Wam ustać w miejscu. Ta trasa jest o tańcu do utraty tchu, odwadze w wyrażaniu siebie i pozbyciu się ograniczeń. Twórczość Mery Spolsky to jednak znacznie więcej niż dobra zabawa. Artystka jak zwykle ma coś do powiedzenia. Tym razem przygląda się tematom dotyczącym seksualności, ciałopozytywności, wstydu, relacji, oczekiwań wobec kobiet i daje temu bezkompromisowy wyraz w swoich tekstach.

Mery Spolsky ze swoim powiększonym o perkusje składzie zagra promujące nowy materiał single - „SUKA” i „MARIA PRZED OŁTARZEM” oraz pozostałe utwory z najnowszej płyty. Nie zabraknie także ulubionych przez Ludzi Spolsky hitów z poprzednich albumów „Miło było Pana poznać” i „Dekalog Spolsky”.

Łapcie szybko bilety, bo to naprawdę gorący towar!

Mery Spolsky - EROTIK ERA TOUR
11 kwietnia 2024, Klub Stodoła
ul. Batorego 10, Warszawa
Bilety dostępne w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej:
www.ticketclub.pl  

 

 

------

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: kontakt@ticketclub.pl

 

Date

11 April 2024

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.

Artists

MERY SPOLSKY

Genres

Pop
Karta podarunkowa

Galleries

Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388