Go to the contentGo to the menu
MIKROMUSIC - OPEN STAGE

MIKROMUSIC - OPEN STAGE

12 November 2015, Thursday, Klub Stodoła, Open Stage

Date

12 November 2015

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Mikromusic

Grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej. Okazuje się, że takie pozornie różne gatunki muzyki tutaj współbrzmią nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki – Natalii Grosiak - jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie.
Ta wrocławska formacja znakomicie sprawdza się̨ podczas koncertów. Mocą swojego talentu i oryginalnych aranżacji tworzą niepowtarzalny mikro-klimat, budując szczególną wieź z publicznością̨. Grupa została doceniona nominacją do Yacha za teledyski do utworów Sennik i Oczko. Zespół ma również̇ na swoim koncie nominację do Camerimage za teledysk do piosenki Thank God I'm a Woman, nominowanej obok takich wykonawców jak Depeche Mode i Coldplay.
Najnowszy album Mikromusic ukaże się 2 października 2015 roku. „Matka i żony" to jedna z najbardziej energicznych płyt, które zespół nagrał do tej pory. Jeśli poprzednie albumy niosły ze sobą dużą ilość melancholii, na tej płycie można znaleźć sporo humoru i przyspieszony rytm. – opowiada Natalia Grosiak.
Krążek zapowiadał singiel pod tytułem Krystyno, ostatnio ukazał się singiel Bezwładnie, w którym gościnnie w duecie z Natalią zaśpiewał Skubas. Kilka utworów, które znalazły się na płycie stanowią również ścieżkę dźwiękową w filmie Chemia w reżyserii Bartka Prokopowicza. Autorem tekstów jest Natalia Grosiak. Jak również autorką muzyki, trzy utwory stworzyła sama, pozostałe osiem we współpracy z kolegą z zespołu i producentem albumu - Dawidem Korbaczyńskim.
Zespół w składzie: Natalia Grosiak – wokal, Dawid Korbaczyński – gitara, Robert Szydło - gitara basowa, Robert Jarmużek – piano, Adam Lepka - trąbka i instrumenty perkusyjne oraz Łukasz Sobolak – perkusja wystąpi na deskach OPEN STAGE już 12 listopada.

ZAPRASZAMY

BILETY:
Przedsprzedaż - 40 pln
W dniu koncertu – 50 pln

Do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10; kasa Klubu Stodoła);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl

Date

12 November 2015

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Mikromusic
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388