Go to the contentGo to the menu
MILKY CHANCE

MILKY CHANCE

2 march 2020, monday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

2 march 2020

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Live Nation

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Milky Chance w Polsce! Zespół zaprezentuje nam swój nowy album, którego premiera już 15 listopada!

2.03.2020 – Warszawa, Stodoła

Bilety w sprzedaży generalnej dostępne od 4 października, godz. 9:00 na www.LiveNation.pl, www.Stodola.pl, www.TicketClub.pl oraz w kasie Klubu Stodoła.

Przedsprzedaż Citi Handlowy: 2.10, godz. 9:00 – 4.10, godz. 8:00

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników Live Nation: 3.10, godz. 9:00 – 4.10, godz. 8:00

 
Milky Chance to Philipp Dausch i Clemens Rehbein. Duet od 2012 roku pokazuje, że niemiecka muzyka to nie tylko Rammstein czy Kraftwerk, a światowy sukces można także odnieść pochodząc z przemysłowego miasta, jakim jest Kassel. Ich historia to historia dwóch niezwykle utalentowanych chłopaków, którzy stworzyli coś zupełnie innego od tego, co znamy do tej pory.
 
Phillip i Clemens poznali się w szkole i dorastali słuchając takich wykonawców jak Bob Marley, Jimmy Hendrix czy Red Hot Chilli Peppers. Muzykę zaczęli tworzyć bardziej dla rozrywki niż dla sławy, ale jeden z ich pierwszych wspólnych utworów, „Stolen Dance”, przyniósł coś, czego się nie spodziewali. Piosenka była grana na całym świecie, a w serwisie Youtube odtworzono ją ponad 500 mln razy! Szybko wydali swój debiutancki album – „Sadnecessary”, na którym znalazły się takie single jak „Down By The River” i „Flashed Junk Mind”. W 2017 ukazał się ich drugi album, „Blossom”. Na trasie promującej tę płytę, zespół zagrał 241 koncertów w 41 krajach! 
 
15 listopada 2019 ukaże się najnowszy album duetu – „Mind The Moon”. Utwory, które się na nim znajdują są przyjemne do słuchania i łatwo wpadają w ucho. Na początku mogą wydawać się bardzo wyluzowane, ale z każdym kolejnym odsłuchem obserwujemy ich głębię. Singlem promującym album był utwór „Daydreaming” nagrany we współpracy z Tash Sultaną.
 
Support: Mavi Phoenix 
 
Muzyka Mavi Phoenix to połączenie Lo-fi, trapu i współczesnego R&B. Oprócz raperów takich jak Kanye West, Drake czy Tyler, the Creator, do jej muzycznych wzorców należą również piosenkarki Miley Cyrus i Lady Gaga. Pierwszy materiał Mavi Phoenix ukazał się w 2014 na EPce "My Fault".
 
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Date

2 march 2020

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Live Nation

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388