Go to the contentGo to the menu
MIRABAI CEIBA

MIRABAI CEIBA

12 October 2019, Saturday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

12 October 2019

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Agencja

Artists

Mirabai Ceiba

Genres

Rock & Pop
TIMETABLE:
19:00 – otwarcie drzwi
20:00 – początek koncertu
 
Subtelny i jednocześnie wyraźny duch przenika muzykę Mirabai Ceiba. Delikatne dźwięki harfy, fortepianu i gitary miękko przeplatają się z czułymi i bogatymi muzycznymi pejzażami. Ich koncerty to celebrowanie spokoju – radosna sposobność żeby wcielić przekonanie o muzyce łączącej ludzi, kultury i tradycje.
 
Mirabai Ceiba to duet składający się z gitarzysty i wokalisty Markusa Siebera i wokalistki/harfistki/klawiszowca Angeliki Baumbach.
 
Pochodzą z różnych stron świata. Markus ze wschodnich Niemiec. Angelika urodziła się w Tuscon w Arizonie, wychowała się w małej wiosce niedaleko Nowego Meksyku. Ma korzenie meksykańsko niemieckie.
 
Poznali się na ulicy podczas jednego z festiwali w Szkocji i szybko w sobie zakochali. Choć oboje robili karierę – on jako aktor, ona jako wokalistka – postanowili dzielić swoją miłość do świata poprzez piękną i podnoszącą na duchu muzykę.
 
Wspólnie ukuli nowy styl devotional music będący mieszanką mantr z tradycji Kundalini Jogi, szkockich i hiszpańskich pieśni i wpływów muzyki indiańskiej. W muzykę wplatają mądrość Rumiego, Thich Nhat Hanha, Yogi Bhajana czy Guru Nanak. Poprzez kunsztownie stworzone nagrania jak np. A hundred blessings, Mirabai Ceiba splatają urzekające kompozycje z różnorodnych wpływów i źródeł. Dzięki temu ich muzyka jest ujmująco wielosmakowa.
 
Podczas koncertów zachęcają do wspólnego śpiewania w duchu empatii i jedności. Dla Mirabai Ceiba muzyka to eksploracja, oddanie, inspiracja i smakowania różnych aspektów boskości. Lubią myśleć o swojej muzyce, jako o drzewie zakorzenionym w Matce Ziemi i sięgającym koroną Ojca Nieba.
 
Ich ostatni album Sevati z 2015 roku, został numerem 1 w 13 krajach na iTunes World Music charts.
 
Ocean z 2008, uzyskał nominację w New Age Reporter Best Vocal Album of 2008, a A houndred blessings z 2010, został umieszczony przez LA Yoga magazine pośród najlepszych albumów 2010 roku. Album Awekened Earth z 2011 dotarł do czołówki listy bestsellerów.
 
Ich jedyny koncert w Polsce w 2019 roku odbędzie się 12 października w Klubie Stodoła, Warszawa. Liczba miejsc ograniczona.
 

Bilety w cenie od 99 PLN do 139 PLN dostępne na www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl.

Date

12 October 2019

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Agencja

Artists

Mirabai Ceiba

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388