Go to the contentGo to the menu
MIUOSH - C O Ś

MIUOSH - C O Ś

14 October 2017, Saturday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

14 October 2017

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

SSPW

Artists

MIUOSH

Genres

Hip - Hop & RnB EN
TIMETABLE:
20:00 - otwarcie klubu
 
Centralne Otrzęsiny Świeżaków
 
Najważniejsza i najbardziej wyczekiwana impreza wszystkich studentów Politechniki Warszawskiej i nie tylko! 
 
Już 14 października (sobota) w klubie Stodoła odbędzie się najlepsza otrzęsinowa impreza w Warszawie - COŚ, czyli Centralne Otrzęsiny Świeżaków to wydarzenie przede wszystkim dla studentów I roku, ale zapraszamy wszystkich bez wyjątku, bo zapowiada się naprawdę mega wieczór!
 
Zapewnimy Wam wiele atrakcji m.in.:
* tor otrzęsinowy (do wygrania atrakcyjne nagrody)
* animacje w tłumie
* znakomita zabawa o którą zadba nasz DJ Kubbano, a także główny punkt wieczoru… specjalnie dla Was koncert zagra MIUOSH!
 
Ale to nadal nie wszystko! Organizatorzy zadbają o to abyście tego wieczoru poczuli prawdziwy studencki klimat. Nie czekajcie, zbierajcie znajomych i kupujcie bilety na to COŚ! 
Koniecznie obserwujcie uważnie fanpage COŚ, wypatrujcie konkursów i zdobywajcie fantastyczne nagrody! https://www.facebook.com/cospw
Otrzęsiny są ostatnią imprezą z cyklu "Orientuj się". Zachęcamy do uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach - będąc na nich zdobywacie pieczątki, a dzięki nim bierzecie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!
 
MIUOSH
Miłosz Borycki to raper, producent, właściciel wytwórni Fandango Records, reprezentant śląskiego rapu. W swoich tekstach często podkreśla przywiązanie do tego miejsca - przede wszystkim do Katowic. Na przestrzeni lat przeszedł niemałą metamorfozę. Od osoby związanej ze środowiskiem reggae, przez trueschoolowego rapera, po szeroko rozumianego artystę nagrywającego między innymi ze Smolikiem, Budką Suflera, Myslovitz. 
W 2015 ukazał się album z katowickiego koncertu w Sali NOSPR, którego bohaterem koncertu był Miuosh i utwory z jego ostatnich płyt, przearanżowane jednak na klasyczną nutę. Odpowiedzialny za to był Jimek czyli Radzimir Dębski, który razem z symfonikami katowickiej NOSPR stworzył nową hip-hopową jakość. 
 
Rok 2017 przyniósł najnowszy album Miuosha „POP”. Wydawnictwo przełamuje schematy myślenia o muzyce hip-hopowej, stanowiąc wypadkową twórczości Miuosha z wyjątkowymi muzykami reprezentującymi odmienne artystyczne rejony oraz doskonałymi polskimi producentami. Lata zaskakujących muzycznych kolaboracji zaowocowały płytą nad wyraz eklektyczną i pełną niestandardowych rozwiązań. Na płycie obok Miuosha pojawili się goście reprezentujący gatunki odległe od rapu m.in. Katarzyna Nosowska, Tomasz Organek czy Piotr Rogucki. Te niezwykłe połączenia stanowią gwarancję niepowtarzalnych muzycznych doświadczeń.  
Jedno jest pewne – Miuosh to coś więcej niż zwykły rap!
 
ZAPRASZAMY
 
Bilety:
15 PLN – studenci pierwszego roku PW
20 PLN - pozostali studenci PW
40 PLN – reszta świata
 
Bilety dostępne w kasie klubu Stodoła (ul. Batorego 10)
www.stodola.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl
 
od 3 października również w każdym WRS PW oraz niektórych akademikach!
NIECH COŚ CIĘ POCHŁONIE!
 
 

Centralne Otrzęsiny Świeżaków

Date

14 October 2017

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

SSPW

Artists

MIUOSH

Genres

Hip - Hop & RnB EN
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388