Go to the contentGo to the menu
MUNIEK STASZCZYK - ODWOŁANY

MUNIEK STASZCZYK - ODWOŁANY

30 november 2019, saturday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

30 november 2019

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Z przykrością informujemy, że koncert Muńka Staszczyka w Klubie Stodoła, zaplanowany na 30 listopada 2019 roku, nie odbędzie się z powodu problemów zdrowotnych Artysty, o czym więcej możecie przeczytać w poniższym komunikacie. Zakupione bilety należy zwracać w punktach ich nabycia. Zwroty będą przyjmowane do dn. 2 grudnia 2019. Przepraszamy za zaistniałe niedogodności. Trzymamy kciuki za szybki powrót Muńka na deski naszego Klubu!
 
 
"ODWOŁANY KONCERT W STODOLE 30.11.2019 r.
 
Drodzy,
 
miałem nadzieję, że do 30 listopada będę już w pełnej formie - jednak rehabilitacja w tym przypadku wymaga więcej czasu. Dlatego wspólnie z managementem zdecydowaliśmy o odwołaniu premierowego koncertu mojej solowej płyty w klub Stodoła w Warszawie. Informacje dotyczące zwrotu płatności za bilety znajdziecie na stronie internetowej klubu. Przepraszam Was za wszelkie związane z tym niedogodności. Do grania koncertów zamierzam wrócić w przyszłym roku, wtedy ustalimy nową datę koncertu w klub Stodoła. Aktualnie skupiamy się na finalizacji produkcji muzycznej płyty, na miksach pod okiem Piotrka „Emade” Waglewskiego oraz oprawie graficznej albumu. Okładkę zaprezentujemy Wam już wkrótce. Premiera płyty „Syn miasta” odbędzie się zgodnie z planem, czyli 18.10.2019 r.
 
Dzięki wielkie za wszystkie głosy na Lista Przebojów Trójki oraz 8 milionów wyświetleń klipu! To Wasza zasługa, że „Pola” jest kolejny tydzień z rzędu No.1!!!
 
Uściski!
Muniek"
 
 
 

Date

30 november 2019, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31