Go to the contentGo to the menu
Muzyczne Spotkania Antyradia – PULL THE WIRE
WSTĘP DARMOWY

Muzyczne Spotkania Antyradia – PULL THE WIRE

3 november 2021, wednesday, Klub Stodoła

Date

3 november 2021

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa

Muzyczne spotkania Antyradia to cykl imprez, podczas których dyrektor muzyczny Antyradia Marcin Bąkiewicz rozmawia z zaproszonymi, polskimi muzykami rockowymi i prezentuje ich twórczość. Spotkania odbywają się w kultowym, warszawskim klubie Stodoła.

 

Dodatkową atrakcją dla fanów jest możliwość spotkania się oko w oko ze swoimi idolami, otrzymania autografu czy zrobienia sobie zdjęcia. 

Wstęp na spotkania jest wolny. 

 

Patronat nad cyklem objęło Antyradio, partnerem cyklu jest Zaiks.

Zapraszamy na spotkanie z zespołem Pull The Wire, które odbędzie się 3 listopada o godzinie 19.00

 

O zespole:

Zespół Pull The Wire jest obecny na polskiej scenie rockowej od 15. lat. Szerszej publice dał się poznać w 2012. roku po premierze teledysku do utworu “Kapslami w niebo”, który podbił Internet i stał się nieoficjalnym hymnem ówczesnej akcji “Piwo pod chmurką”. Debiutancki album “W Polsce jest ogień!” oraz wygrana Eliminacji do Przystanku Woodstock 2015 były ich przepustką na największą scenę festiwalową w Polsce. Zespół otarł się o nagrodę za najlepszy występ na Przystanku Woodstock, przegrywając niewielką liczbą głosów ze światowej sławy zespołem Decapitated. Ekipa z Żyrardowa ma na koncie setki występów na krajowej scenie klubowej, często pojawia się na rockowych festiwalach muzycznych (Czad Festiwal, koncerty juwenaliowe największych uczelni, Czochraj Bobra Fest, tegoroczny Jarocin Festiwal i CieszFanów), miała okazję występować też na Ukrainie i w Czechach. Ich ostatnia EPka “Sztuka Przemijania” spotkała się z bardzo dobrymi recenzjami w branżowej prasie muzycznej (m. in. “Teraz Rock”), a pochodzący z niej singiel promujący “Iluzja” był nominowany do Przeboju Rocku Antyradia. Najnowsza płyta Pull The Wire zatytułowana “Życie to western” miała premierę 2. lipca 2021 roku - to 11 rockowych numerów po polsku.

 

Skład zespołu:

Paweł ‘Marszal’ Marszałek - wokal, gitara, teksty

Adam ‘Micro’ Marszałek - bas, chórki

Daniel ‘Koziar’ Koźbiał - gitara, chórki

Marek Adamek – perkusja

 

 

 

Date

3 november 2021

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388