Go to the contentGo to the menu
MUZYCZNY KAZIMIERZ: ANIA DĄBROWSKA, LEMON

MUZYCZNY KAZIMIERZ: ANIA DĄBROWSKA, LEMON

12 August 2023, Saturday, Kazimierz Dolny, Kamieniołomy, Kazimierz Dolny, Główna

Date

12 August 2023

Venue

Kamieniołomy, Kazimierz Dolny, Kazimierz Dolny

Stage

Główna

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.

Genres

Alternative
Indie
Rock & Pop

TIMETABLE:

17:00 - otwarcie kasy biletowej

18:00 - otwarcie bram

20:00 - Ania Dąbrowska

21:40 - LemON

 

Ania Dąbrowska i LemON gwiazdami Muzycznego Kazimierza! Dwa niezwykłe koncerty 12 sierpnia w Kazimierzu Dolnym

12 sierpnia 2023 roku na plenerowej scenie Muzycznego Kazimierza w Kazimierzu Dolnym wystąpi jedna z najbardziej utalentowanych polskich artystek - Ania Dąbrowska! Pierwsza dama polskiego popu dołącza do formacji LemON, która również zagra tego wieczoru przed kazimierską publicznością w Kamieniołomach. Warto przypomnieć, że wśród artystów, którzy pojawią się w Kazimierzu Dolnym w nadchodzące wakacje, znaleźli się także: Kult, Agnieszka Chylińska, Nocny Kochanek, Bracia Figo Fagot, Lady Pank, MROZU oraz Ralph Kaminski. Bilety na wszystkie koncerty są dostępne w sprzedaży

Ania Dąbrowska

Ania Dąbrowska to artystka, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów oraz producentka. Dotychczas nagrała 7 płyt, z których każda pokryła się Platyną, co potwierdza jej niezwykły talent w tworzeniu uniwersalnych przebojowych melodii, trafiających do serc wymagających słuchaczy. Jest także laureatką 9 Fryderyków (między innymi w kategorii Album Roku Muzyka Pop w 2017 roku), a także wielu innych nagród branżowych. Ania Dąbrowska zagrała wiele dużych tras koncertowych, obejmujących swym zasięgiem największe miasta w Polsce. Bilety na jej koncerty wyprzedają się na kilka tygodni przed rozpoczęciem każdej trasy.

W październiku 2022 Ania Dąbrowska podzieliła się z fanami teledyskiem do najnowszego singla "Ktoś Inny", wydanego po ponad dwuletniej przerwie. Tym razem artystka zaproponowała słuchaczom połączenie energetycznych, synthpopowych brzmień, zapadających w pamięć riffów i elektryzującego głosu. 

 

LemON 

LemON to grupa założona w 2011 roku przez wokalistę i kompozytora Igora Herbuta. Zespół ma na koncie 4 albumy studyjne, które pokryły się złotem, platyną i podwójną platyną, a dwa z nich były nominowane do Fryderyków. O najbardziej alternatywnej w dyskografii zespołu płycie pt. ,,Tu”  Marek Niedźwiecki napisał: „wcisnęło mnie w fotel i słucham tej muzyki od kilku godzin”. Utwory takie jak ,,Napraw”, ,,Nice”, ,,Jutro”, ,,Scarlett” znalazły się na pierwszych miejscach list przebojów. Łącznie teledyski zespołu wyświetlono niemal 100 milionów razy. LemON zagrał prawie tysiąc koncertów, zarówno na kameralnych scenach klubowych, jak i przed kilkudziesięciu tysięczną publicznością (Woodstock, Wembley Arena, Europejski Stadion Kultury) i był wielokrotnie nagradzany na najważniejszych festiwalach telewizyjnych (Sopot, Opole, EMA, Must Be The Music).

Muzyczny Kazimierz daje możliwość połączenia wakacyjnego odpoczynku z najlepszą polską muzyką. Sielski Kazimierz Dolny jest jednym z najpiękniejszych miasteczek w Polsce, zlokalizowanym nad brzegiem Wisły, otoczonym malowniczymi wzgórzami i lasami. Znany jest ze swojej unikalnej architektury, licznych zabytków oraz malowniczych krajobrazów, docenianych przez artystów i miłośników sztuki. 

 

 

Indywidualne bilety na wszystkie koncerty są dostępne w sprzedaży internetowej, na stronie www.ticketclub.pl.

Muzyczny Kazimierz: 

● 28 lipca 2023 – KULT

● 29 lipca 2023 – Agnieszka Chylińska

● 11 sierpnia 2023 – Nocny Kochanek, Bracia Figo Fagot

● 12 sierpnia 2023 - LemON, Ania Dąbrowska

● 18 sierpnia 2023 - Lady Pank, Myslovitz

● 19 sierpnia 2023 – MROZU

● 25 sierpnia 2023 – RALPH KAMINSKI

 

Kamieniołomy, Kazimierz Dolny (woj. lubelskie)

Organizator: Stodoła Sp. z o.o.

Bilety: www.ticketclub.pl

 

Date

12 August 2023

Venue

Kamieniołomy, Kazimierz Dolny, Kazimierz Dolny

Stage

Główna

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.

Genres

Alternative
Indie
Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galleries

Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388