Go to the contentGo to the menu
MUZYCZNY KAZIMIERZ: MROZU

MUZYCZNY KAZIMIERZ: MROZU

19 August 2023, Saturday, Kazimierz Dolny, Kamieniołomy, Kazimierz Dolny, Główna

Date

19 August 2023

Venue

Kamieniołomy, Kazimierz Dolny, Kazimierz Dolny

Stage

Główna

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.

TIMETABLE:
17:00 - otwarcie kasy biletowej
18:00 - otwarcie bram
19:30 - Faustyna Maciejczuk (support)
20:45 - MROZU

Muzyczny Kazimierz: MROZU kolejną gwiazdą cyklu plenerowych koncertów w Kazimierzu Dolnym!

MROZU kolejną gwiazdą letniego cyklu weekendowych koncertów plenerowych Muzyczny Kazimierz, które w lipcu oraz sierpniu 2023 odbędą się w malowniczym Kazimierzu Dolnym. Laureat aż pięciu statuetek Fryderyków 2023 wystąpi na scenie kazimierskich Kamieniołomów 19 sierpnia 2023. Bilety na koncert trafiły do sprzedaży!

MROZU kolejną gwiazdą serii plenerowych koncertów Muzyczny Kazimierz, które w lipcu oraz sierpniu tego roku odbędą się w Kazimierzu Dolnym. Jeden z najpopularniejszych polskich artystów, a także świeżo upieczony laureat aż pięciu statuetek Fryderyków 2023, wystąpi w kazimierskich Kamieniołomach 19 sierpnia, prezentując swoje największe przeboje. Wcześniej, ogłoszono także koncert legendarnej rockowej grupy Lady Pank, która zagra w Kazimierzu Dolnym 18 sierpnia.

Już niebawem zaprezentowane zostaną nazwy kolejnych gwiazd polskiej sceny, które latem 2023 zagrają koncerty w ramach cyklu Muzyczny Kazimierz. Fani muzyki na żywo już teraz mogą planować swoje wakacje w uroczym Kazimierzu i przygotować się na niezapomniane wrażenia. Koncerty to idealna okazja, by połączyć miłość do muzyki z wypoczynkiem.

Kazimierz Dolny to nie tylko koncerty i muzyka, ale również bogata oferta turystyczna. W okolicy miasteczka znajdują się liczne zabytki, takie jak zamek czy renesansowe kamienice, oraz wiele możliwości aktywnego wypoczynku. W Kazimierzu można m.in. kajakować po Wiśle, wypożyczyć rowery i zwiedzać okolicę, czy wędrować malowniczymi szlakami pieszymi. Bogata oferta gastronomiczna oraz piękne krajobrazy to dodatkowe atuty Kazimierza Dolnego, miasta słynącego z zamiłowania do kultury i sztuki.

MROZU - 19 sierpnia, Kamieniołomy, Kazimierz Dolny

MROZU to twórca hitów z pierwszych miejsc list przebojów takich jak: „Aura”, „Złoto”, „Jak nie my to kto”, „Szerokie wody”. Autor tekstów, kompozytor i producent swoich płyt. Rok 2021 to sukces dwóch singli, które zdobyły szczyty playlist radiowych: „Złoto” i „Galacticos”. Jego ostani, szósty już album „Złote bloki” pokrył się złotem w trzy miesiące po swojej premierze, a po kolejnych czterech zdobył status platyny. To z tego albumu pochodzi hit ostatnich wakacji - „Za daleko” i to z tym album wywalczył 5 nagród muzycznych Fryderyk. Ostatnie dwie klubowe trasy koncertowe wyprzedał do ostatniego biletu. Aktualnie szykuje nowe projekty na rok 2023 i rusza w letnią festiwalową trasę.

Indywidualne bilety na wszystkie koncerty są dostępne w sprzedaży internetowej, na stronie www.ticketclub.pl

---

Support: Faustyna Maciejczuk

 
Faustyna Maciejczuk zadebiutowała w 2021 roku minialbumem „Przebudzenie”, wydanym nakładem FONOBO Label. Zgromadzone na nim utwory niosą bezpretensjonalne przesłanie – nigdy nie dorośnij.
 
Jesienią kolejnego roku Faustyna podsumowała swoją pracę twórczą w albumie niekonceptualnym „baby blue”, który skupia się wokół tematu nauki wyrażania oraz akceptacji człowieczeństwa. To elektryzująca nowela na temat bycia tu i teraz, prezentująca poszukiwania odpowiedzi na temat tego, czym jest strefa komfortu, jak z niej wyjść przełamując swoje lęki czy jak ją docenić, uszanować, pielęgnując poczucie miłości do samej siebie.
 
Eklektyczne w charakterze utwory, spaja niezwykła wrażliwość, dojrzałość, a także ambicje artystki, która zaprezentowała się również w roli producentki. Pewna siebie i zdeterminowana, swoją osobowością przyciągnęła do siebie 280 tysięcy odbiorców z całego świata, ceniących oryginalność, wrażliwość i humor Faustyny Maciejczuk.
 
Teraz artystka pracuje nad kolejnym projektem muzycznym, w którym obraz i performance będą równie istotne, co dźwięk i słowo. Szykujcie oczy i uszy.
 
 
 
---

Muzyczny Kazimierz: 

● 28 lipca 2023 – KULT

● 29 lipca 2023 – Agnieszka Chylińska

● 11 sierpnia 2023 – Nocny Kochanek, Bracia Figo Fagot

● 12 sierpnia 2023 - LemON, Ania Dąbrowska

● 18 sierpnia 2023 - Lady Pank, Myslovitz

● 19 sierpnia 2023 – MROZU

● 25 sierpnia 2023 – RALPH KAMINSKI

 

- Dzieci do 12 roku życia włącznie – wstęp darmowy z opiekunem posiadającym bilet

- Osoby z niepełnosprawnością z opiekunem – wstęp dla 2 osób w ramach jednego biletu


Kamieniołomy, Kazimierz Dolny (woj. lubelskie)

Organizator: Stodoła Sp. z o.o.

Bilety: www.ticketclub.plwww.stodola.pl

Date

19 August 2023

Venue

Kamieniołomy, Kazimierz Dolny, Kazimierz Dolny

Stage

Główna

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.
Karta podarunkowa

Galleries

Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388