Go to the contentGo to the menu
MYSLOVITZ - 25 LAT MIŁOŚCI W CZASACH POPKULTURY
SOLD OUT

MYSLOVITZ - 25 LAT MIŁOŚCI W CZASACH POPKULTURY

1 March 2024, Friday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

1 March 2024

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.

Genres

Rock & Pop

Myslovitz 1 marca 2024 w Klubie Stodoła, w ramach trasy 25 LAT MIŁOŚCI W CZASACH POPKULTURY!

1 marca 2024 w Klubie Stodoła wystąpi Myslovitz. Wydarzenie odbędzie się w ramach trasy “25 LAT MIŁOŚCI W CZASACH POPKULTURY”. 

Takich albumów – kamieni milowych w historii polskiej muzyki rockowej jest może kilkadziesiąt. Każdy artysta chciałby mieć taki w swoim dorobku. Taki, który oprócz lawiny branżowych nagród i szczerego uznania krytyków, zyskuje niebywałą popularność wśród słuchaczy i zwykłych fanów muzyki niemal każdego gatunku.

„Miłość w czasach popkultury” jest w dyskografii zespołu Myslovitz albumem szczególnym. Wydany w 1999 roku wywindował grupę z Mysłowic na szczyty polskich list przebojów oraz na najlepsze sceny i festiwale Europy, na których przez kilka następnych lat występował u boku wielkich światowych sław.

Myslovitz, ikona sceny alternatywnej, dzięki kilku przebojom z tej płyty (Długość dźwięku samotności, Chłopcy, Dla ciebie, Kraków, My) trafił pod przysłowiowe strzechy nie tracąc nic ze swojej autentyczności, muzycznej wrażliwości i poetyckości.

Można powiedzieć, że „Miłość w czasach popkultury” odmieniła na kolejną dekadę oblicze polskiej sceny pop-rockowej. Wiele cytatów z tej płyty zagościło na stałe w słownikach inteligenckiej młodzieży. Teksty, choć niełatwe i nieoczywiste, trafiły do kanonu i są dziś publikowane w podręcznikach i encyklopediach muzyki.

Aktualnie zespół Myslovitz przeżywa drugą młodość, a piosenki z „Miłości w czasach popkultury” są dla dzisiejszej młodzieży odwiedzającej koncerty zespołu wręcz kultowe. Choć większości z tych osób nie było jeszcze na świecie, kiedy królowały na listach przebojów. „Miłość w czasach popkultury” wychowała już dwa pokolenia słuchaczy.

W 2024 roku, czyli 25 lat od premiery, ukaże się wznowienie albumu z oryginalną okładką autorstwa Ryszarda Horowitza, a zespół wspierany od czterech lat przez nowego wokalistę, Mateusza Parzymięso, który sam ukształtował swoją muzyczną tożsamość na muzyce Myslovitz sprzed ponad dwóch dekad, wyruszy w trasę koncertową, podczas której zagra cały album „Miłość w czasach popkultury”. Wzbogacony oczywiście o kilka najważniejszych utworów z pozostałych płyt oraz z najnowszej, „Wszystkie narkotyki świata”, która ukazała się w 2023 roku i pozwoliła zespołowi rozgościć się z powrotem w najlepszych klubach i salach koncertowych w kraju.

Zapraszamy na koncerty w ramach trasy 25 LAT MIŁOŚCI W CZASACH POPKULTURY. To będzie prawdziwa uczta, nie tylko dla największych fanów Myslovitz. 

14.02 - Bielsko-Biała / Cavatina 

29.02 - Łódź / Teatr Muzyczny 

01.03 - Warszawa / Stodoła 

02.03 - Lublin / CSK

08.03 - Kraków / Studio 

09.03 - Cieszyn / Teatr im. Adama Mickiewicza 

15.03 - Katowice / Pałac Młodzieży 

16.03 - Olsztyn / CEiK 

18.03 - Rzeszów / Filharmonia 

21.03 - Bydgoszcz / Filharmonia 

22.03 - Szczecin / DK Krzemień 

05.04 - Elbląg / Bibliotek Elbląska 

06.04 - Poznań / Tama 

13.04 - Wrocław / A2 

14.04 - Gdańsk / Stary Maneż 

 

Management: Rock House Entertainment | https://www.rockhouse.pl/ 

 

Myslovitz w internecie: Facebook: https://www.facebook.com/Myslovitz 

Instagram: https://www.instagram.com/myslovitz_official 

Oficjalna strona internetowa: https://www.myslovitz.pl/ 

Oficjalny sklep internetowy: https://sklep.rockhouse.pl/myslovitz/ 

 

Myslovitz -  25 LAT MIŁOŚCI W CZASACH POPKULTURY

1 marca 2024, Klub Stodoła

ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety: SOLD OUT

 

------

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: kontakt@ticketclub.pl

Date

1 March 2024

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galleries

Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388