Go to the contentGo to the menu
NATALIA NYKIEL
CANCELLED

NATALIA NYKIEL

7 April 2022, Thursday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

7 April 2022

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła
Szanowni Państwo, z przyczyn niezależnych od artystki oraz organizatora, koncert Natalii Nykiel w Klubie Stodoła, zaplanowany na 7 kwietnia 2022, został odwołany. Bilety można zwracać w punktach ich nabycia.
 
 
7 kwietnia 2022 w Klubie Stodoła wystąpi Natalia Nykiel! Fani artystki mogą być pewni, że będzie to jedyne takie wydarzenie, którego nie można przegapić. Gośćmi specjalnymi koncertu będą: Ewa Ekwa oraz Marcin Maciejczak. Bilety dostępne w sprzedaży.
 
Podczas koncertu, który będzie się składał z dwóch aktów Natalia zagra materiał z nagrodzonej Fryderykiem 2020 płyty „Origo" (pandemia pokrzyżowała wokalistce plany trasy promującej wydawnictwo) oraz utwory z nadchodzącego nowego albumu, który ukaże się na początku 2022 roku. To wszystko, jak zawsze w wyjątkowej oprawie, z której słynie artystka.

Czego jeszcze możemy się spodziewać podczas tego wydarzenia?

Jak zapowiada sama Natalia:

„Jestem tak stęskniona za publicznością i podekscytowana nową muzyką, że chciałabym przygotować same niespodzianki! Ale spokojnie, będą także Wasze ulubione hity. I te radiowe i te koncertowe, do których tak lubicie szaleć pod sceną. Na samą myśl o tym koncercie energia mnie roznosi!".

„Volcano" z płyty „Origo"

  

Single zapowiadające nowy album Natalii:

„P.R.I.D.E."

 

„Królestwo"

 

„Epoka X"

 

---

GOŚCIE SPECJALNI

Ewa Ekwa aka Madam Ekwa

Wokalistka, autorka tekstów i prezenterka radiowa. Reprezentantka stylu Future R&B/ Hip hop. Jej debiutancki singiel „By My Side" był nominowany na utwór roku w plebiscycie radia Chili Zet. W 2021 roku została wytypowana w plebiscycie radia Kampus „Tak Brzmi 2021" jako jedna z najbardziej obiecujących, polskich artystek. Współpracowała z m.in. Mrozem, Mesem, Weną, Doguralesko, Michałem Szpakiem czy Marią Sadowską.

 
 

Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak to zjawisko, którego nie da się przeoczyć. Szukając swojego miejsca nie umie i raczej nie widzi potrzeby, aby odnaleźć się w proponowanych ramach i schematach. Wsłuchując się więc w jego debiutancką płytę można odnieść wrażenie, że wymyka się do świata baśni zostawiając jednak za sobą uchylone drzwi. Album „Tamte dni” to opowieść, której należy wysłuchać w całości. Wymaga odwagi, jakiej potrzeba, aby wejść do pachnącego deszczem i bzem świata, gdzie odbite w czarnych jeziorach gwiazdy spadają w odwrotnym kierunku, a zupełnie niebajkowe wróżki nie umieją lub nie chcą się uśmiechać. 
 
 
 
---

Natalia Nykiel

7 kwietnia 2022, Klub Stodoła

ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety:

65,00 PLN (płyta, miejsca stojące) 

84,00 PLN (balkon, miejsca siedzące)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

Date

7 April 2022

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388