Go to the contentGo to the menu
NATALIA NYKIEL
CANCELLED

NATALIA NYKIEL

7 April 2022, Thursday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

7 April 2022

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła
Szanowni Państwo, z przyczyn niezależnych od artystki oraz organizatora, koncert Natalii Nykiel w Klubie Stodoła, zaplanowany na 7 kwietnia 2022, został odwołany. Bilety można zwracać w punktach ich nabycia.
 
 
7 kwietnia 2022 w Klubie Stodoła wystąpi Natalia Nykiel! Fani artystki mogą być pewni, że będzie to jedyne takie wydarzenie, którego nie można przegapić. Gośćmi specjalnymi koncertu będą: Ewa Ekwa oraz Marcin Maciejczak. Bilety dostępne w sprzedaży.
 
Podczas koncertu, który będzie się składał z dwóch aktów Natalia zagra materiał z nagrodzonej Fryderykiem 2020 płyty „Origo" (pandemia pokrzyżowała wokalistce plany trasy promującej wydawnictwo) oraz utwory z nadchodzącego nowego albumu, który ukaże się na początku 2022 roku. To wszystko, jak zawsze w wyjątkowej oprawie, z której słynie artystka.

Czego jeszcze możemy się spodziewać podczas tego wydarzenia?

Jak zapowiada sama Natalia:

„Jestem tak stęskniona za publicznością i podekscytowana nową muzyką, że chciałabym przygotować same niespodzianki! Ale spokojnie, będą także Wasze ulubione hity. I te radiowe i te koncertowe, do których tak lubicie szaleć pod sceną. Na samą myśl o tym koncercie energia mnie roznosi!".

„Volcano" z płyty „Origo"

  

Single zapowiadające nowy album Natalii:

„P.R.I.D.E."

 

„Królestwo"

 

„Epoka X"

 

---

GOŚCIE SPECJALNI

Ewa Ekwa aka Madam Ekwa

Wokalistka, autorka tekstów i prezenterka radiowa. Reprezentantka stylu Future R&B/ Hip hop. Jej debiutancki singiel „By My Side" był nominowany na utwór roku w plebiscycie radia Chili Zet. W 2021 roku została wytypowana w plebiscycie radia Kampus „Tak Brzmi 2021" jako jedna z najbardziej obiecujących, polskich artystek. Współpracowała z m.in. Mrozem, Mesem, Weną, Doguralesko, Michałem Szpakiem czy Marią Sadowską.

 
 

Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak to zjawisko, którego nie da się przeoczyć. Szukając swojego miejsca nie umie i raczej nie widzi potrzeby, aby odnaleźć się w proponowanych ramach i schematach. Wsłuchując się więc w jego debiutancką płytę można odnieść wrażenie, że wymyka się do świata baśni zostawiając jednak za sobą uchylone drzwi. Album „Tamte dni” to opowieść, której należy wysłuchać w całości. Wymaga odwagi, jakiej potrzeba, aby wejść do pachnącego deszczem i bzem świata, gdzie odbite w czarnych jeziorach gwiazdy spadają w odwrotnym kierunku, a zupełnie niebajkowe wróżki nie umieją lub nie chcą się uśmiechać. 
 
 
 
---

Natalia Nykiel

7 kwietnia 2022, Klub Stodoła

ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety:

65,00 PLN (płyta, miejsca stojące) 

84,00 PLN (balkon, miejsca siedzące)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

Date

7 April 2022

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388