Go to the contentGo to the menu
NATALIA NYKIEL

NATALIA NYKIEL

11 March 2016, Friday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

11 March 2016

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Knock Out Productions
Klub Stodoła

Artists

NATALIA NYKIEL

TIMETABLE:
19.00 - otwarcie klubu
20.00 - K BLEAX
20.50 - Natalia Nykiel

GOŚĆ - K BLEAX, Justyna Święs (The Dumplings), Krzysiek Zalewski, Auer

Po  wyprzedanym koncercie na OPEN STAGE Natalia Nykiel wraca do Stodoły! Tym razem wystąpi na dużej scenie.
Natalia Nykiel mocnym krokiem weszła na muzyczny rynek. Jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty została okrzyknięta przez dziennikarzy najbardziej intrygującym i wyczekiwanym debiutem 2014 roku.
Wprowadzeniem do jej pełnoprawnego debiutu było wydanie w sierpniu 2014 roku EPki Lupus i zaprezentowanie teledysku do pierwszego singla Wilk. 23 września 2014 premierę miał longplay Lupus Electro.
Świat Lupus Electro to połączenie matematycznie skończonych elektronicznych brzmień z zawartą w tekstach nieprzewidywalnością pierwotnych instynktów. Punktem wyjścia do stworzenia koncepcji albumu był komputerowy błąd. Error, który wydobywa się spośród milionów powiązań elektronicznych jednostek, aby wyświetlony na ekranie nieodwołalnie zmienić tok zdarzeń – zatrzymać precyzyjny mechanizm i otworzyć przejście do równoległych światów. Artystka nieśmiało zaprasza słuchacza w tę niebezpieczną podróż, gdzie nie ma rzeczy pewnych, a kierunek zwiedzania wyznaczają biegnące wilki.
Zdaniem dziennikarzy wokalistka jest na najlepszej drodze, aby zapełnić trwającą od wielu lat na rodzimym rynku muzycznym lukę  – nie oglądając się na obowiązujące trendy, otwiera nowy, od dawna wyczekiwany rozdział na gruncie polskiego electro popu. Do współpracy zaprosiła najbardziej niepokornych twórców tego nurtu – produkcję płyty powierzyła Foxowi (odpowiedzialnemu m.in. za muzykę i produkcję płyt Marii Peszek).  Na wyjątkowy – zawieszony gdzieś pomiędzy neonową nowoczesnością, a dzikością natury – klimat płyty złożyły się także doskonałe teksty napisane przez Katarzynę Nosowską, Budynia z zespołu Pogodno, Paulinę Przybysz, Bunia z zespołu Dick 4 Dick, Karolinę Kozak oraz samą Natalię.
Natalia nie musiała długo czekać na docenienie branży i dziennikarzy. Album Lupus Electro zebrał szereg pozytywnych recenzji i znalazł się w większości zestawień podsumowujących rok 2014 w muzyce, plasując się każdorazowo w ich czołówce.
W czerwcu 2015 premierę miało audiowizualne wydawnictwo Lupus Electro [Remixes EP], na którym znalazły się remixy utworów z debiutanckiego albumu artystki, autorstwa Kuby Karasia z zespołu The Dumplings, Envee’go, Fonai, Pawbeatsa, R.A.U. i Stasiaka oraz Pati Yang!

K BLEAX 
Po wydaniu singla i klipu do "Survival" oraz światowej trasie koncertowej u boku Tricky'ego (legendy triphopu, ex.Massive Attack) naszedł czas na promocję drugiego singla - "So Spiritual".
Koncerty K BLEAX to mroczna wędrówka po bezdrożach uczuć i wrażliwości, mocne oddziaływanie na zmysły i jakość rodem zza oceanu - to rzadkie połączenie na naszym rynku.
Album "Legal Worldwide" ukaże się na jesieni 2016.
SURVIVAL videoclip
SO SPIRITUAL videoclip

Justyna Święs (The Dumplings)
Justyna Święs – połowa duetu The Dumplings, laureata Fryderyka za Fonograficzny Debiut Roku 2014. The Dumplings mają na koncie dwa bardzo dobrze przyjęte albumy „No Bad Days” (2014) i „Sea Later” (2015) i ponad 150 zagranych koncertów. Justyna udziela się również gościnnie na płycie projektu RYSY, z którym nagrała płytę „Traveler” (2015). Głos Justyny można usłyszeć także na albumach „Mamut” Fisza / Emade oraz Placówka 44 zespołu VOO VOO  z piosenkami powstańców warszawskich.

Krzysiek Zalewski
Krzysztof Zalewski to charyzmatyczny wokalista, multiinstrumentalista, autor i kompozytor. Obecnie pracuje nad kolejną płytą (po świetnym "Zeligu" z 2013 roku), która ma ukazać się jeszcze w tym roku. Jako że nie lubi dawać się zamykać w szufladce, ostatnio wypuścił house'owy numer "You" nagrany z rewelacyjnym duetem Catz 'n Dogz.

Auer
Auer to dyplomowany muzyk i obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów młodego pokolenia, którego styl to płynne połączenie nowoczesnych brzmień muzyki elektronicznej oraz tanecznych odmian hip-hopu.
Artysta działa na scenie już od kilku lat, a o jego wszechstronności świadczy współpraca z różnymi projektami – mowa tu min o The Lordz Team, 3 AM BOYZ czy kultowe WIADOMO. Auer znany jest jednak przede wszystkim z solowych występów oraz produkcji zrealizowanych m.in. na potrzeby krążka „Radio Pezet” wydanego w Koka Beats, czyli labelu Pezeta oraz jednej z czołowych wytwórni wydawniczych w kraju. Niedawno ukazał się jego nowy hit pt. „Ground Level”, który powstał w wyniku współpracy z Natalią Nykiel na rzecz projektu „Żywy Gig” Polskiego Radia Czwórki.
Jeśli chodzi o występy DJ-skie na żywo, to Auer od lat z powodzeniem odwiedza czołowe kluby w kraju, a od niedawna koncertuje również z live-actem w ramach projektu 3 AM BOYZ, którego premiera miała miejsce na głównej scenie festiwalu Audioriver.

ZAPRASZAMY

BILETY:
Przedsprzedaż 35 pln (stojące), 55 pln (balkon)
W dniu koncertu 42 pln (stojące), 62 pln (balkon)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletyna.pl
 

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

INFORMACJE DODATKOWE:

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:

Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.

Date

11 March 2016

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Knock Out Productions
Klub Stodoła

Artists

NATALIA NYKIEL
Karta podarunkowa

Galleries

Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388