Go to the contentGo to the menu
NATU

NATU

6 October 2010, Wednesday, , Duża Scena

Date

6 October 2010

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

klub Mechanik

Artists

NATU

Genres

Rock & Pop

Nowa płyta właścicielki jednego z najlepszych głosów w Polsce, czarodziejki dźwięków - NATU!

"Gram Duszy" to krążek, na którym znajduje się 11premierowych kompozycji utrzymanych w klimacie soul. To zbiór piosenekw dużej mierze po polsku. Przepiękne, głębokie teksty na płytę sądziełem NATU i jej drugiej połówki" Tytuł "Gram Duszy" oznacza, że NATUoddaje słuchaczom cząstkę siebie, gram swojej duszy. Tytuł ten oznaczarównież, że istotą muzykowania jest robienie tego co nam w duszy gra iżycie swoją pasją z koncentracją na samym tym pięknym procesie. "GramDuszy" to także tytuł jednego z utworów - zmysłowego i o pożądaniu i oulotności chwili.

Utwory na płycie mówią czule o znanej lecz niezdefiniowanej przeznikogo bezbłędnie - miłości do kochanka, oraz o miłości do muzyki.Wśród utworów znajdziemy też niezwykle oryginalny utwór "Gwiazdy",gdzie przy minimalnej oprawie instrumentalnej na pierwszy plan wychodziniesamowity głos NATU i urok gwiaździstej, letniej nocy" Są teżrelaksujące "Kąpiele w błocie" opowiadające o magii słów. Płyta kończysię tajskim masażem niepowtarzających się fraz pod postacią "OceanPrayer - modlitwy o bezpieczeństwo dla miłości.
Gościnnie na płycie śpiewają Stanisław Soyka i Pinnawela (Paulina Przybysz). Właśnie wspólnie z siostrą NATU śpiewa mocno kobiecy utwór "Joy in Her belly".

Produkcją płyty zajęła się Natu wspólnie z Envee, Jurkiem Zagórskim (gitara w zespole) i Dominikiem Trębskim (trąbka). Na ostateczny kształt i smak kompozycji na płycie mieli wpływtakże muzycy zespołu z którym NATU występuje na żywo - Hubert Zemler (perkusja), Wojtek Traczyk (bas), Piotr Zabrodzki (klawisze).

Date

6 October 2010

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

klub Mechanik

Artists

NATU

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388