Go to the contentGo to the menu
NOSOWSKA - SOLD OUT

NOSOWSKA - SOLD OUT

3 november 2018, saturday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

3 november 2018

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
TIMETABLE:

18:30 – otwarcie drzwi
19:30 – Bonggita
20:15 – Basia Wrońska
21:00 – Nosowska

 
Support: Barbara Wrońska, Boggita
 
Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza.
 
Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików „A ja żem jej powiedziała…” stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, której premiera już 23 maja.
 
Na polu muzycznym Nosowska również nie próżnuje, pracuje z Michałem FOXem Królem nad swoim kolejnym solowym albumem, którego premiera zaplanowana jest na jesień 2018. Nowy materiał będzie można usłyszeć na żywo podczas jesiennej trasy koncertowej - „NOSOWSKA na tłusto”, a już teraz możecie posłuchać brawurowego singla Ja pas! 
 

BARBARA WROŃSKA:
Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Od wielu lat współtworząca zespół Pustki. Połówka siostrzanego duetu Ballady i Romanse.
Sama komponuje i sama aranżuje muzykę.
Po latach pracy zespołowej postanowiła zaprezentować swój całkowicie autorski, solowy materiał, którego jest również producentem.
Za solowy krok w karierze i swój debiutancki album "Dom z ognia” , Wrońska otrzymała nagrodę Mateusza Trójki.
Pierwszy singiel odniósł bardzo duży sukces. "Nie czekaj”https://www.youtube.com/watch?v=9HGIeZQ8Eqk&list=RDMM9HGIeZQ8Eqk
To przebojowa piosenka, która pokazuje różnorodność brzmień jakie znajdziemy na pierwszym solowym albumie Barbary Wrońskiej.
Głos artystki brzmi zupełnie inaczej niż dotąd.
Kolejnym singlem z płyty jest utwór „Nieustraszeni” https://www.youtube.com/watch?v=PHSe9fhFejs
Muzyczna podróż na dyskotekę w podstawówce i wspomnienie lat 90- tych.
Nieustraszeni to piosenka, o której Jarek Szubrych (dziennikarz) pisze: „ intryguje rzeczywiście śmiałą produkcją, która kojarzy się z bombastycznym popem lat 80. w stylu Eurythmics albo wczesnych nagrań Enyi.
To dojrzały debiut. Nie mógł być inny, bo Wrońska jest dojrzałą artystką.”
Artystka przygotowuje na koncert piosenkę, która nie znalazła się na płycie. To piosenka z brzydkim słowem w tytule.

Djordje Pajic, serbski artysta występujący pod pseudonimem Bonggita.
Djordje ma na swoim koncie doświadczenie bycia wokalistą oraz perkusitą w kilku formacjach metalowych. Obecnie tworzy muzykę inspirowaną retrofuturyzmem i retro kinematografią. W swojej pracy wykorzystuje sytezatory z lat 80-tych, jak również instrumenty takie jak Korg Polysix czy Korg MS20.
Od czasu wydania swojej debiutanckiej EP-ki "The Bonggitaria Incident", wydał dwa pełne albumy sposród których najnowszy nosi nazwę "Apoptosis". Bonggita ma na swoim koncie występ na retrofuturystycznym festiwalu Neon w USA. Jego muzyka to połączenie dźwięków progresywnych oraz retro.
Występ artysty to efekt naszej współpracy z organizacją Liveurope, zrzeszającą wybrane kluby muzyczne oraz miejsca koncertowe w Europie. Celem inicjatywy jest promowanie młodych europejskich artystów oraz pomoc im w dotarciu do nowych odbiorców.

 

Bilety:

KONCERT WYPRZEDANY

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły TUTAJ.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie:
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Date

3 november 2018

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388