Go to the contentGo to the menu
OLGA POLIKOWSKA
WSTĘP DARMOWY

OLGA POLIKOWSKA

8 August 2020, Saturday, Klub Stodoła

Date

8 August 2020

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Olga Polikowska

8 sierpnia w Klubie Stodoła wystąpi Olga Polikowska, wokalistka i autorka tekstów, przez dziennikarzy i krytyków muzycznych okrzyknięta debiutem roku 2018. Jej pierwszy singiel „Ulatuje” poprzedzający debiutancką Ep’kę, porywa muzyczną świeżocią. Wstęp na wydarzenie jest darmowy! 

„Ulatuje” to nowoczesna elektronika, przyjemnie unoszące się bity z wyraźnymi wpływami lat 80-tych połączone subtelnym i zmysłowym wokalem Olgi. Singiel został wyprodukowany przez Łukasza Marona (Flemings) oraz Szatta (m.in. zespół Kroki) i namieszał na rynku do tego stopnia, iż Olga została określona największą nadzieją eklektycznego popu w Polsce.

Olga ma za sobą koncerty na najważniejszych wydarzeniach muzycznych, takich jak Enea Spring Break Festival w Poznaniu, występ na Sofar Sounds Warsaw oraz Slot Art. Festival.

Muzyka, którą prezentuje artystka to elektroniczne brzmienia, przeplatane subtelnym kobiecym wokalem – porównywalne do twórczości Jessie Ware.

28.05 ukazał się jej najnowszy singiel pt. „Zawsze”.

 

 

ODKRYJ LETNIE OBLICZE STODOŁY – o projekcie:

Koncert Olgi Polikowskiej to kolejne z serii wydarzeń, odbywających się w letniej odsłonie Klubu Stodoła, który od 12 czerwca pełni również funkcję pubu, czynnego od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 oraz w soboty i niedziele od godz. 13:00. 

► W Klubie przez całe lato odbywać się będą liczne darmowe koncerty oraz wydarzenia kulturalne. Dotychczas na naszej letniej scenie zaprezentowały się formacje RAT KRU oraz Bloo Crane.

► Do Waszej dyspozycji udostępniamy aż trzy przestrzenie - kameralny #BackstageBar, tropikalne i imprezowe #Patio oraz #StrefęAkustik, w której nie brakuje elementów dobrze znanych z akustycznych koncertów formacji Kult. 

► W Klubie dostępne są zarówno przestrzenie plenerowe, jak i zamknięte, dlatego kapryśna pogoda nam niestraszna! 

► Na wszystkich odwiedzających czeka nasze nowe letnie menu, pełne pysznych przekąsek oraz napojów. 

► Klub Stodoła funkcjonuje w oparciu o bieżące normy prawne, dbając o odpowiednią przestrzeń między krzesłami, dezynfekcję stolików oraz stały dostęp do płynów dezynfekujących. 

 

Serdecznie zapraszamy na Batorego 10! 

 

 Olga Polikowska w Klubie Stodoła:

► 8 sierpnia 2020 (sobota) 

► ul. Batorego 10, Warszawa

► otwarcie drzwi o godz. 13:00, początek koncertu: 21:00

► WSTĘP DARMOWY!

 

Date

8 August 2020

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Olga Polikowska
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388