Go to the contentGo to the menu
OLGA POLIKOWSKA
WSTĘP DARMOWY

OLGA POLIKOWSKA

8 august 2020, saturday, Klub Stodoła

Date

8 august 2020

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Olga Polikowska
Karta podarunkowa

8 sierpnia w Klubie Stodoła wystąpi Olga Polikowska, wokalistka i autorka tekstów, przez dziennikarzy i krytyków muzycznych okrzyknięta debiutem roku 2018. Jej pierwszy singiel „Ulatuje” poprzedzający debiutancką Ep’kę, porywa muzyczną świeżocią. Wstęp na wydarzenie jest darmowy! 

„Ulatuje” to nowoczesna elektronika, przyjemnie unoszące się bity z wyraźnymi wpływami lat 80-tych połączone subtelnym i zmysłowym wokalem Olgi. Singiel został wyprodukowany przez Łukasza Marona (Flemings) oraz Szatta (m.in. zespół Kroki) i namieszał na rynku do tego stopnia, iż Olga została określona największą nadzieją eklektycznego popu w Polsce.

Olga ma za sobą koncerty na najważniejszych wydarzeniach muzycznych, takich jak Enea Spring Break Festival w Poznaniu, występ na Sofar Sounds Warsaw oraz Slot Art. Festival.

Muzyka, którą prezentuje artystka to elektroniczne brzmienia, przeplatane subtelnym kobiecym wokalem – porównywalne do twórczości Jessie Ware.

28.05 ukazał się jej najnowszy singiel pt. „Zawsze”.

 

 

ODKRYJ LETNIE OBLICZE STODOŁY – o projekcie:

Koncert Olgi Polikowskiej to kolejne z serii wydarzeń, odbywających się w letniej odsłonie Klubu Stodoła, który od 12 czerwca pełni również funkcję pubu, czynnego od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 oraz w soboty i niedziele od godz. 13:00. 

► W Klubie przez całe lato odbywać się będą liczne darmowe koncerty oraz wydarzenia kulturalne. Dotychczas na naszej letniej scenie zaprezentowały się formacje RAT KRU oraz Bloo Crane.

► Do Waszej dyspozycji udostępniamy aż trzy przestrzenie - kameralny #BackstageBar, tropikalne i imprezowe #Patio oraz #StrefęAkustik, w której nie brakuje elementów dobrze znanych z akustycznych koncertów formacji Kult. 

► W Klubie dostępne są zarówno przestrzenie plenerowe, jak i zamknięte, dlatego kapryśna pogoda nam niestraszna! 

► Na wszystkich odwiedzających czeka nasze nowe letnie menu, pełne pysznych przekąsek oraz napojów. 

► Klub Stodoła funkcjonuje w oparciu o bieżące normy prawne, dbając o odpowiednią przestrzeń między krzesłami, dezynfekcję stolików oraz stały dostęp do płynów dezynfekujących. 

 

Serdecznie zapraszamy na Batorego 10! 

 

 Olga Polikowska w Klubie Stodoła:

► 8 sierpnia 2020 (sobota) 

► ul. Batorego 10, Warszawa

► otwarcie drzwi o godz. 13:00, początek koncertu: 21:00

► WSTĘP DARMOWY!

 

Date

8 august 2020, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Olga Polikowska
Karta podarunkowa

Galleries

Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31