Go to the contentGo to the menu
PALOMA FAITH

PALOMA FAITH

31 May 2024, Friday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

31 May 2024
Otwarcie drzwi: 18:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Where to buy

Kasa Klubu Stodoła
Stodola.pl
Ticketclub.pl

Organizers

Live Nation

Artists

Paloma Faith
Otwarcie drzwi: 18:00

 PALOMA FAITH

Brytyjska artystka wystąpi w Polsce!

31.05.2024 – WARSZAWA – Klub Stodoła

BILETY W SPRZEDAŻY OD 2 LUTEGO NA TICKETCLUB.PL

 

 

Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 31 stycznia o godz. 10:00

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 1 lutego o godz. 10:00

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 2 lutego na TicketClub.pl o godz. 10:00

 

Przygotowując się do kolejnego monumentalnego rozdziału, brytyjska supergwiazda Paloma Faith powraca z nowym singlem i teledyskiem "How You Leave A Man". Singiel poprzedza wydanie szóstego albumu studyjnego Palomy "The Glorification of Sadness" za pośrednictwem RCA Records, którego premiera zaplanowana jest na 16 lutego. Paloma podzieliła się wiadomością o dacie premiery swojego nowego albumu i osobistą notatką do swoich fanów, informując ich, że "... nie może się doczekać, aby podzielić się tą nową erą".  

Paloma z ekscytacją zapowiada długo wyczekiwany album nową piosenką "How You Leave A Man", oferując fanom przedsmak tego, czego mogą się spodziewać po nadchodzącej nowej płycie. Utwór został wyprodukowany przez wielokrotnie nagradzanego producenta i kompozytora Martina Wave'a, a jego współautorami są: JKash, Andrew Wells, Ellie King i Charlie Puth. Ma WSZYSTKIE zadatki na nową erę Palomy. Jest pewny siebie, filmowy, wzmacniający i zniewalający od początku do końca, a wszystko to przekształciło ją w ikonę. Singiel opowiada o znalezieniu pewności siebie, aby odejść od związku i być wzmocnionym własnym szczęściem. Jego nieograniczona ekspresja popu pozwala mu wygodnie usiąść obok wielu następców Palomy na listach przebojów, a nawet więcej.

Ale "The Glorification of Sadness" to coś więcej niż album o związkach. To celebracja odnalezienia drogi powrotnej po opuszczeniu długotrwałego związku, bycia silnym nawet w swoich porażkach i wzięcia odpowiedzialności za własne szczęście. Jest to jej najbardziej osobisty album do tej pory, czerpiący z jej własnych doświadczeń. Jest to pierwsza nowa muzyka Palomy od czasu wydania jej piątego albumu studyjnego "Infinite Things" w listopadzie 2020 roku i jest to pierwszy raz w jej karierze, kiedy wyprodukowała płytę. 

Nowy album został również wyprodukowany przez urodzonego w Szwecji, ale pochodzącego z Los Angeles Martina Wave'a, który wyrobił sobie markę w hollywoodzkiej przestrzeni filmowej. Na nowej płycie znaleźli się również współpracownicy Chase & Status, Kojey Radical, Maverick Sabre, Lapsley, MJ Cole, Fred Cox, Amy Wadge, Liam Bailey i Jaycen Joshua. "The Glorification of Sadness" jest dostępny w przedsprzedaży we wszystkich fizycznych i cyfrowych sklepach detalicznych i ukaże się 16 lutego za pośrednictwem RCA Records.  

W ostatnich latach Faith wydała pięć albumów, rozwija karierę aktorską, w tym rolę Bet Sykes w prequelu Batmana Pennyworth i jako Florence De Regnier w Dangerous Liaisons Lionsgate; ambasadorstwo dla Greenpeace i Oxfam, a ostatnio uruchomiła własną markę wnętrzarską o nazwie Paloma Home. 

To nowa Paloma Faith, naładowana energią, wzmocniona i odzyskująca kontrolę.

 

Date

31 May 2024

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Where to buy

Kasa Klubu Stodoła
Stodola.pl
Ticketclub.pl

Organizers

Live Nation

Artists

Paloma Faith
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388