Go to the contentGo to the menu
PARKWAY DRIVE

PARKWAY DRIVE

9 August 2016, Tuesday, Warsaw, Klub Proxima, Główna

Date

9 August 2016

Venue

Klub Proxima, Warsaw

Stage

Główna

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Parkway Drive
UWAGA! Zmiana miejsca warszawskiego koncertu PARKWAY DRIVE!

Pogoda nie była ostatnio łaskawa dla klubu Stodoła. Obfite deszcze wyrządziły sporo szkód na naszej sali koncertowej. Mimo trwającego remontu i naszych szczerych chęci, nie zdążymy przygotować klubu na warszawski występ formacji Parkway Drive. Tym samym postanowiliśmy przenieść go do klubu Proxima (ul. Żwirki i Wigury 99a). Za powstałą sytuację związaną z nieplanowanym przeniesieniem przepraszamy. Zakupione bilety zachowują ważność.

 

TIMETABLE:
18.00 - otwarcie klubu
19.00 - Bury Tomorrow
19:50 - Burning Down Alaska
20:50 - Parkway Drive
 
Australijscy metalcorowcy z Parkway Drive wracają do Polski na dwa klubowe koncerty, które odbędą się 9 sierpnia w warszawskiej Proximie i 10 sierpnia w krakowskim Kwadracie.
 
Parkway Drive w trakcie swojej letniej trasy koncertowej po Europie promować będzie wydany jesienią ubiegłego roku, mocno inspirowany heavy metalem album „Ire”. Biorąc pod uwagę ten odważny zwrot w karierze, nie dziwi, że promocję krążka otworzyła premiera klipu „Vice Grip”, w którym członkowie Parkway Drive bez cienia strachu uprawiają skydiving. Ryzyko najwyraźniej się opłaciło: „Ire” znalazło się na 21. miejscu na liście najlepszych albumów ubiegłego roku wg brytyjskiego magazynu Rock Sound.
 
Na polskich koncertach bez wątpienia nie zabraknie również klasyków Parkway Drive, pochodzących z takich albumów jak „Atlas” czy „Deep Blue”. W tym kontekście wszelkie prognozy pogody tracą na znaczeniu, bo już dzisiaj możemy powiedzieć, że szykują nam się dwa ekstremalnie gorące sierpniowe wieczory.
 
BILETY: 93 pln (miejsca stojące)
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) 
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
 
INFORMACJE DODATKOWE:
 
1. Promotor i zespół Parkway Drive nie ponoszą odpowiedzialności za straty majątkowe i osobiste poniesione w trakcie koncertu.
2. Podczas koncertu mogą być używane światła stroboskopowe i inne niebezpieczne dla osób ze zdiagnozowaną epilepsją.
3. Na miejscu w sprzedaży dostępne będą stopery do uszu.
4. Rejestrowanie koncertu za pomocą sprzętu audio-wideo innego niż smartfon lub aparat kompaktowy jest zabronione. Sprzęt profesjonalny należy pozostawić w depozycie przed wejściem na teren obiektu. Obowiązuje zakaz wnoszenia selfie sticks.
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl
 
INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
 
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy.
Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.
 
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
 

 

 

Date

9 August 2016

Venue

Klub Proxima, Warsaw

Stage

Główna

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Parkway Drive
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388