Go to the contentGo to the menu
PERFECT DZIECIOM ULICY

PERFECT DZIECIOM ULICY

14 november 2013, thursday, , Duża Scena

Date

14 november 2013

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Perfect

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
18.00 - Otwarcie drzwi
19.00-19.30 - ONE
20.00 - Perfect
 
Bilety na balkon zostały wyprzedane.
 
14 listopada legendarny zespół Perfect wystąpi w Klubie Stodoła z koncertem charytatywnym. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów – cegiełek przeznaczony będzie na działalność Fundacji Dzieci Ulicy, prowadzonej przez p. Morawską, żonę byłego perkusisty Perfectu – Wojciecha Morawskiego.
 
Grzegorz Markowski – wokalista zespołu Perfect – kiedy usłyszał o działalności i potrzebach Uniwersytetu Leśnego (w Ząbkach k. Warszawy), prowadzonego przez Fundację Dzieci Ulicy, powiedział: „jesienią zagramy koncert w Stodole i przekażemy wam pieniądze”. Na pytanie, czy wie, że ambasadorem Fundacji jest Zbigniew Hołdys, odrzekł:” To bez znaczenia, zagramy i już, po prostu widzę, że warto!”.
 
Dzięki zaangażowaniu wszystkich członków zespołu Perfect oraz klubu Stodoła – zebrane zostaną środki na działalność Fundacji.
Koncert poprowadzi Marek Sierocki, a w jego trakcie przewidziany jest występ perkusisty Wojtka Morawskiego – dawno nie widzianego na scenie jednego z założycieli Perfectu.
 
Dodatkowy dochód zostanie zebrany ze sprzedaży CD – cegiełek ze specjalnie nagraną przez zespół piosenką dla Dzieci Ulicy muz. D. Kozakiewicz, sł. B. Olewicz.
 
UNIWERSYTET LEŚNY Fundacji Dzieci Ulicy
 
„Nie pytaj mnie, jak się znalazłam tu” – taki napis widnieje na frontowej ścianie Domu Adaptacyjnego Uniwersytet Leśny. Zgłasza się do nas o pomoc wiele osób bez własnego dachu nad głową (na co dzień Uniwersytet Leśny udziela schronienia kilkunastu osobom), matki z dziećmi dotknięte przemocą domową i osoby chore psychicznie wypisane ze szpitala "Drewnica". „Studenci” Uniwersytetu Leśnego otrzymują nie tylko doraźną, ale także długofalową pomoc specjalistyczną, w tym psychologiczną oraz prawną. „Tyle jest sposobów wydobycia się z życiowych tarapatów, ilu jest ludzi” – to motto Lili Morawskiej, na co dzień kierującej działaniami fundacji, wspieranej przez męża – Wojciecha Morawskiego – znanego polskiego perkusisty.
 
Do tej pory fundacja udzieliła schronienia 460 osobom, corocznie wyposaża w wyprawki szkolne ponad 300 dzieci z rodzin będących w trudnej sytuacji życiowej. 46 matek z dziećmi, które doświadczyły przemocy w rodzinie, usamodzielniło się, 160 osób zdobyło zawód i podjęło pracę, 75 bezdomnych osób odnowiło kontakty z rodziną.
 
ZESPÓŁ PERFECT
 
Perfect (Grzegorz Markowski, Piotr Szkudelski, Jacek Krzaklewski, Darek Kozakiewicz, Piotr Urbanek) to legenda polskiej sceny rockowej, działająca od 1977 roku. Największą popularnością kapela cieszyła się na początku lat '80, z tego okresu pochodzą najbardziej znane przeboje grupy. W 1993 roku zespół reaktywował się i działa do dziś. W 2010 roku wydał płytę XXX promowaną przez piosenkę Raz po raz. Aktualnie zespół pracuje nad nową płytą studyjną, która ukaże się na wiosnę 2014 roku.
 
Autorem zdjęć zespołu Perfect jest Mariusz Matkowski.
 
ONE to zespół rockowy, którego liderem jest Adam Malicki. Zespół powstał w 2011 roku, a już kilka miesięcy później ukazał się ich debiutancki krążek Njoyin. Członkowie zespołu: Marcin Furman – wokal, Wojtek Fedkowicz – perkusja, Aga Wachowska – klawisze.
 
Bilety w cenie: 
Miejsca stojące: 50 pln w przedsprzedaży oraz 60 pln w dniu koncertu
Miejsca siedzące na balkonie: 70 pln w przedsprzedaży oraz 80 pln w dniu koncertu
 
do kupienia w TicketClub Batorego (Warszawa ul. Batorego 10); 
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

Date

14 november 2013, 00:00

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

Perfect

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galleries

Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31