Go to the contentGo to the menu
PEZET - KOKA TOUR - WYPRZEDANY

PEZET - KOKA TOUR - WYPRZEDANY

22 october 2016, saturday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

22 october 2016

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

PEZET

Genres

Hip - Hop & RnB EN
Reggae & Ska
Karta podarunkowa
Koncert wyprzedany. W związku z tym nie będzie możliwości zakupu biletów w kasie klubu przed koncertem.
 
Timetable:
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - DJ
21.00 - Support
22:00 - Pezet
 
PEZET KOKA TOUR
 
Trzy lata musieliśmy czekać na jego powrót do występów. Doczekaliśmy się. Już 22 października kultowy polski raper, Pezet, pojawi się na deskach warszawskiej Stodoły.
 
Występ w stołecznym klubie otwiera całą trasę koncncertową Artysty. Podczas koncertu w Stodole w ramach PEZET KOKA TOUR możecie spodziewać się oprócz ognia na scenie specjalnie przygotowanej limitowanej kolekcji KOKA dostępnej tylko w klubie, wizualizacji i innych atrakcji, o których będziemy informwoać niebawem.
 
Twórczość Pezeta na stałe odcisnęła piętno w historii polskiego rapu. Ma on w swoim dorobku trzy płyty nagrane wspólnie z Onarem w formacji Płomień 81, dwie stworzone wspólnie z Mikołajem „Noonem” Bugajakiem, dwa albumy solowe oraz płytę nagraną wspólnie z bratem – Małolatem. Do tego dwie nominacje do Fryderyka – pierwszą za wydany w 2004 roku album zatytułowany „Muzyka poważna”, a drugą za solową płytę pod tytułem „Muzyka rozrywkowa” (2007). Dwie ostatnie płyty studyjne nagrane przez Pezeta uzyskały status Złotej – był to album nagrany wspólnie z bratem Małolatem, „Dziś w moim mieście”, z października 2010 oraz „Radio Pezet”, wydany w  2012 roku.
Pezet poza udaną karierą muzyczną rozwija się także w innych dziedzinach. Był prezenterem stacji telewizyjnej VIVA i RBL.TV. Od 2011 roku prowadzi wytwórnię muzyczną Koka Beats, jest także właścicielem marki odzieżowej Koka.
 
Tak naprawdę jednak wielkiego powrotu Pezeta nie ma potrzeby reklamować – prawie milion fanów na profilu facebookowym artysty nie może się mylić. Część z nich już 22 października będzie mogła ponownie zobaczyć na żywo legendarnego rapera w Klubie Stodoła.
 
ZAPRASZAMY
 
 
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl
 
INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
 
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.
 
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

 

Date

22 october 2016, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

PEZET

Genres

Hip - Hop & RnB EN
Reggae & Ska
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388