Go to the contentGo to the menu
PFK KOMPANY

PFK KOMPANY

20 October 2011, Thursday, , Duża Scena

Date

20 October 2011

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Club & New Sounds
Hip - Hop & RnB EN

Pokahontaz to polski skład hip-hopowy powstały w 2003 roku po rozwiązaniu legendarnej Paktofoniki. Zespół tworzą Sebastian "Rahim" Salbert, Wojciech "Fokus" Alszer oraz Sebastian "DJ Bambus" Michalski. 24 maja 2004 roku ukazał się promocyjny singiel "Wstrząs dla mas", do którego powstał teledysk, a 2 kwietnia 2005 roku światło dzienne ujrzała pierwsza płyta Pokahontaz - "Receptura". Po kilkuletniej przerwie, którą Rahim i Fokus poświęcili na rozwój solowych karier i inne projekty, zespół Pokahontaz rozpoczął prace nad spektakularnym powrotem do gry.

PFK Kompany to kolektyw towarzysko-koncertowy ściśle związany z działalnością legendarnej Paktofoniki. Artyści, którzy na przestrzeni lat wchodzili w skład ekipy to cała Paktofonika oraz Haem, Kiper, Mea, Śliwka Tuitam, Siv, Kams i beatboxerzy - Sot i MiniX. Po rozwiązaniu Paktofoniki PFK Kompany przeistoczyła się w ekipę koncertową składającą się z Pokahontaz, Pijanych Powietrzem oraz Ego.

Date

20 October 2011

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Club & New Sounds
Hip - Hop & RnB EN
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388