Go to the contentGo to the menu
PODOBAMISIE

PODOBAMISIE

13 October 2011, Thursday, , Duża Scena

Date

13 October 2011

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

klub Mechanik

Artists

PodobaMiSie

Genres

Reggae & Ska

Wszystkie dzieci dobrze wiecie
Misiów wiele jest na świecie
A czego słuchają wszystkie misie ????????
Misie słuchają PODOBA MI SIE* !!!!!!!!!!!!!!!!

* PodobaMiSie Siedlecki zespół Ska/Reggae

Zespół tworzą :

Michaił Wyrzykowski (Wyrzyk) - Gitara rytmiczna wokal teksty.
Majkiel jest emigrantem z RPA. Przyjechał do polski w latach '80. Jego ulubionym zajęciem jest strzyżenie łaciatych owiec na czas !!!

Marek Stańczuk - Akordeon, melodica, chórki.
Człowiek kasztan. Podróżnik czasu i przestrzeni. Producent gwoździ naftowych w Iraku. Grał w zespołach Spokojnie i Jest Fajnie. Najstarszy brat naszej kapelki przeprowadzający nas bezpiecznie przez najmroczniejsze czeluści babilonu.

Albert Klejc - Gitara Basowa
Hodowca piżmaków w Ameryce Północnej, pasterz zabłąkanych motyli. Ma unikalną zdolność zamieniania się we Frodo kiedy tylko jego radość osiągnie odpowiedni poziom.

Łukasz Maciborski (Mościborek) - Saxofon altowy, klawisze
Niepełnoletni babilończyk człowiek-owca, produkuje wełne i bażanty (ale tylko na jesieni) Aktualnie próbuje zakupić fajki i wino w sklepie monopolowym ''Żaneta'' z tego co nam wiadomo - bez skutku ;)

Piotrek Sidorowicz - Perkusja.
Wielbiciel tańca irlandzkiego. Pracuje w prywatnych klinikach w Szwajcarii mierząc puls omdlewającym niewiastom. Swoimi dwoma batutami dyryguje tak dobrze, że nawet ważki machają swoimi skrzydłami w takim rytmie, w jakim Piotr sobie zażyczy.

Maciek Złoch (złochu) - gitara solowa
Najmłodsze dziecko anty babilońskiej bandy. Fryzura na Marka Grechute i boskie dźwięki na leworęcznej gitarze potrafią z ogromnym impetem obdarować wszystkich słuchaczy pozytywną energią

Zespół PodobaMiSię powstał w 2007 roku w Siedlcach. Już po dwóch miesiącach działalności zespół zakwalifikował się do finałowego koncertu laureatów na festiwalu studenckim Fama w Świnoujściu. Wykonujemy muzykę autorską, z kręgu gatunków ska oraz reggae. PodobaMiSię to nie tylko muzyka. Do każdego koncertu podchodzimy indywidualnie. Tworzymy swoisty kabaret który ma za zadanie przenieść widza w niecodzienny świat groteski. Zespół stwarza komiczny banał (często ubarwiony finezyjnymi przebraniami) dzięki któremu nawet zatwardziały pesymista z trzydziestoletnią depresją na karku oderwie się od szarej rzeczywistości i głośno ryknie śmiechem po 10 minutach naszego show : ) W PodobaMiSie chodzi o wspólną zabawę, muzyka ma bawić i cieszyć. Nie jesteśmy profesjonalnymi muzykami , każdy znas jest wycięty z innej bajki. Łączy nas jedna pasja i miłość do muzyki. 3 majta się ciepło i przybywajta licznie na koncerciwa :)

WWW.MYSPACE.COM/PODOBAMISIE

Date

13 October 2011

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

klub Mechanik

Artists

PodobaMiSie

Genres

Reggae & Ska
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388