Go to the contentGo to the menu
RIVIERA AURA LATINA

RIVIERA AURA LATINA

27 September 2019, Friday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

27 September 2019

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Agencja

Artists

Dragon y Santos

Genres

Dance & Techno
TIMETABLE:
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - początek koncertu
 
Riviera Aura Latina to esencja fiesty prosto z ulic Ameryki Łacińskiej. W tanecznym rytmie poczujemy brzmienie instrumentów perkusyjnych z Cali, najświeższe beaty z Karaibów oraz puls guiry z Santo Domingo w wykonaniu Polsko-Kolumbijskiego duet "Dragon y Santos". Duet na ten wieczór przygotował burritos z najlepszego reggaetonu i bachaty wraz  z domieszką ognistej salsy kubańskiej. Dragon y Santos to duet skladajacy sie z muzyka Aicardo Mosquera, perkusjonalisty z Kolumbii oraz DJ'a legendy imprez latino w Polsce Eda Szynszyla. Duet opierając sie o zywe perkusjonalia latina, selekcje podkłądów oraz piosenek uzywając nowoczesne urzadzenia elektroniczne stworzył program doskonały, pelem animacji, live-actów, szybkich mixsów i wspólnej zabawy z gośćmi. 
 
Bien venidos Amigos :) Serdecznie zapraszamy
 
Na instrumentach perkusyjnych Aicardo Mosquera, utalentowany perkusjonalista z stolicy salsy Cali w Kolumbii. Znany ze współpracy z projektami muzycznymi w Europie i Ameryce Łacińskiej. Współpracowawał min z Reinaldo Ceballo z Calle Sol czy zespołem Salsa Central. Miał przyjemność współpracować z gwiazdami polskiej estradyprzy różnych projektach telewizyjnych (TVP 1 2 TVN, POLSAT), między innymi Taniec z Gwiazdami.
 
Ed Szynszyl konferansjer/DJ www edszynszyl pl Paweł Kucharczuk to popularyzator wielokulturowości w Polsce, kolekcjoner muzyki, perkusjonalista prezenter radiowy (Jazz Radio, Radio Pin, Radio RDC) oraz prezes Fundacji Macunaima Z wykształcenia psycholog społeczny o nietuzinkowej osobowości Współtworzył projekty grupę twórczą Primitivo Sheesha Lounge (Klub Arabski), Kamala (Klub Hinduski), festiwal "Planeta Latina", trzy edycje Warszawskiego Tygodnia Wielokulturowego, Trzy
edycje Targów Latino oraz 15 lat Festiwalu Brazylijskiego w Warszawie www brasil com pl Ma na koncie wiele prestiżowych imprez w Polsce i za granicą m in praca Dj ska podczas gali Europejskiej Akademii Filmowej European Film Awards Warsaw 2006 występy w Lizbonie i Berlinie (wręczenie honorowej nagrody dla Andrzeja Wajdy w Berlinie) Brał udział w programie Mana i Materny pt Wehikuł czasu, współtworzył dokumentu dla TVN STYLE "Poza szlakiem Kużniar w Rio Wiele środowisk, uważa, że jest Legendą Sceny Latino w Polsce, a jego muzyczna składanka "Praia Latina" stała się kultowa Za całokształt 15 lat Festiwalu Bom Dia Brasil otrzymał Oficjalny Tytuł Honorowy „Przyjaciela Republiki Brazylii", który wręczył mu Ambasador Brazylii w Polsce.
 
 
Zapraszamy wszystkich kochających gorące rytmy i mających gorące serca!
 

Bilety:

10 PLN - dostępne w kasie Klubu w dniu koncertu

Organizator: Szkoła Tańca Riviera

Więcej informacji: www.taniec.net | www.fb.com/SzkolaTancaRiviera

Date

27 September 2019

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Agencja

Artists

Dragon y Santos

Genres

Dance & Techno
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388