Go to the contentGo to the menu
SCENA LIVEUROPE NA JUWENALIACH PW

SCENA LIVEUROPE NA JUWENALIACH PW

17 may 2019, friday, Warsaw, Stadion Syrenki, Główna

Date

17 may 2019

Venue

Stadion Syrenki, Warsaw

Stage

Główna

Organizers

Klub Stodoła

Artists


Karta podarunkowa

Scena Liveurope podczas Juwenaliów PW
 

LINE UP:
17 maja 2019 (piątek):
-Butterfly Kiss (CZ)
-Dizzcock (CZ)
-Tik Tu (UA)
-Captain Morgan's Revenge (SK)
-Gints Smukais (LV)
-Zero Years Kid (BE)
-Sad Clowns (IT)
-Grizzly Cogs (FR)
-Mercury Machine (UK)

 

tba

Kilkanaście młodych europejskich zespołów w dniach 17 – 18 maja wystąpi na Scenie Liveurope, podczas tegorocznych Juwenaliów PW. Artyści zaprezentują swoją twórczość warszawskiej publiczności dzięki współpracy Klubu Stodoła z organizacją Liveurope, wspierającą promocję europejskich twórców.

Uczestnicy tegorocznych Juwenaliów Politechniki Warszawskiej, odbywających się na terenie Stadionu Syrenki, będą mieli niepowtarzalną szansę obejrzeć występy kilkunastu zagranicznych wykonawców, wspieranych przez Liveurope. W tym celu wybudowana zostanie specjalna scena, na której będą mogli zaprezentować artyści z całej Europy. Warto podkreślić, że każdy z twórców zaprezentuje podczas Juwenaliów PW swój autorski materiał.

OGŁOSZENIA ARTYSTÓW JUŻ WKRÓTCE!

Liveurope to inicjatywa wspierająca miejsca koncertowe oraz ich wkład w promocję przyszłych gwiazd europejskiej sceny muzycznej. Jej celem jest umożliwienie młodym twórcom zdobycia nowych odbiorców, jak również przyśpieszenie procesu zaistnienia przez nich na zagranicznej scenie. Założona w 2014 roku platforma Liveurope to pierwsza tego typu inicjatywa w Europie.

Wśród członków Liveurope znajdują się wybrane miejsca koncertowe z całej Europy, które stawiają sobie za cel promowanie muzyki na żywo oraz europejskiej różnorodności. Członkowie projektu dobierani są ze względu na ich zaangażowanie w kontraktowanie europejskich młodych talentów, jak również profesjonalną infrastrukturę. Warszawska Stodoła jest jedynym polskim klubem, który znalazł się na prestiżowej liście 14 europejskich członków platformy Liveurope.

WSTĘP WOLNY!

Date

17 may 2019, 00:00

Venue

Stadion Syrenki, Warsaw

Stage

Główna

Organizers

Klub Stodoła

Artists


Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388