Go to the contentGo to the menu
SKINDRED

SKINDRED

27 November 2011, Sunday, , Duża Scena

Date

27 November 2011

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Club & New Sounds
Dance & Techno
Hard & Heavy
Punk
Reggae & Ska
Rock & Pop

Skindred to czteroosobowa formacja z Newport w Wielkie Brytanii grająca innowacyjne połączenie heavy metalu, punk rocka, reggae, dancehallu i drum’n’bassu. Zespół określa swoją muzykę jako „ragga metal”.

Zespół gra od 1998 roku i jak do tej pory wydali cztery albumy
– „Babylon” (2004), „Roots Rock Riot” (2007), „Shark Bites and Dog Fights” (2009) i „Union Black” (2011).

Piosenka „Nobody” pochodząca z ich debiutanckiego albumu szybko zyskała popularność dzięki umieszczeniu jej w soundtracku do gry komputerowej Need for Speed.

Płyta „Babylon” była numerem jeden listy Billboard Top Reggae Albums w Stanach Zjednoczonych i zjednała zespołowi rzeszę fanów, a kolejne wydawnictwa potwierdziły świetną formę i popularność formacji.

W obecny skład zespołu wchodzą Benji Webbe (śpiew, elektronika), Daniel Pugsley (gitara basowa), Mikey Demus (gitara, dodatkowy śpiew), Arya Goggin (perkusja).
Siłą zespołu są ich występy: mają świetny kontakt z publicznością, której serwują ogromną dawkę pozytywnej energii. Skindred występowali u boku Soulfly, One Minute Silence czy Fishbone. W tym roku zagrali na najważniejszych europejskich festiwalach: Download Festival, Boardmasters Festival, Sonisphere Festival.
Po niezwykle gorącym przyjęciu na tegorocznym Przystanku Woodstock zespół wraca do Polski w ramach trasy „Union Black” i 27.11 wystąpi w warszawskim klubie Stodoła.

Deaf Havana przyjeżdża do Polski w ramach promocji swojego najnowszego albumu – „Fools And Worthless Liars”. Pochodzą z Wielkiej Brytanii, poznali się na studiach, a wydali już siedem albumów, choć działają od 2005 roku! Ostatnia płyta  ukazała się w tym roku.

Power of Trinity to zespół pochodzący z Łodzi, który 31 października wydał swoją drugą płytę – „Locomotive”. Muzycznie poruszają się po obszarach rocka i reggae, choć na nowej płycie wykorzystali elementy dubstepowe! Płyta ta jest zbiorem obserwacji i odczuć, czasem tematy sa błahe a czasem śmiertelnie poważne. Każda piosenka to wagonik, oddzielny przedział w pociągu, którym jedziemy i osobna historia. Zmieniamy przedziały, wagoniki a tam w każdym ktoś opowiada inną historię.  – przedstawia nową płytę Jakub Koźba, wokalista i autor tekstów.

Dotychczas występy Power of Trinity można było oglądać m.in. na festiwalu Camerimage, Union of Rock w Węgorzewie czy w Ostródzie na Reggae Festival. Teraz, razem z Deaf Havana, wystąpią w  Stodole przed Skindred.

Date

27 November 2011

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Club & New Sounds
Dance & Techno
Hard & Heavy
Punk
Reggae & Ska
Rock & Pop
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388