Go to the contentGo to the menu
SMOLIK // KEV FOX - OPEN STAGE

SMOLIK // KEV FOX - OPEN STAGE

10 april 2019, wednesday, Klub Stodoła, Open Stage

Date

10 april 2019

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Klub Stodoła

Artists

KEV FOX
SMOLIK
Karta podarunkowa

TIMETABLE:
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - Kamil Juszczyk Trio 
21:00 - Smolik // Kev Fox

 

support: Kamil Juszczyk

10 kwietnia w Klubie Stodoła wystąpi duet SMOLK//KEV FOX! Artyści promować będą materiał z najnowszej EP, „Queen of Hearts”. Wydarzenie odbędzie się na Open Stage. Bilety dostępne w sprzedaży!

 
QUEEN OF HEARTS czyli najnowsza EP duetu SMOLK//KEV FOX, na która składają się 4 utwory, to efekt sesji nagraniowej, która miała miejsce  w lutym 2017 w legendarnym Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel.
 
9 marca 2017 miała miejsce Live Sesja w YouTube Space w Berlinie,  podczas której artyści premierowo wykonali utwór pt.”Queen Of Hearts”, który był zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu.
 
 Materiał uzupełniają dwa kolejne utwory On The Quiet i All The Saints  oraz niespodzianka w postaci wersji utworu Queen Of Hearts z gościnnym  udziałem Barbary Wrońskiej.
 
Jesienią zespół wyruszył w krótką trasę koncertową, podczas której zagrał  m.in. w Gdańsku, Koszalinie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu,  Krakowie, Katowicach oraz Warszawie
 
Po zakończonej trasie promującej to mini wydawnictwo muzycy zabierają  się do pracy nad kolejnym, tym razem już pełnowymiarowym, albumem.
 
Ciekawostką jest fakt, że pracy nad EPką towarzyszyło też powstawanie  filmu w technologii VR (premiera filmu miała miejsce 8 czerwca 2018) i film wciąż można obejrzeć m.in. w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach.
Utwór All The Saints został natomiast wykorzystany w reklamie jednego z banków. 
 
Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty.
 
W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA  nabierają kompletnie nowej energii.
 

Kamil Juszczyk: muzyk i wokalista. Członek projektu My Name Is New – inicjatywy Kayax, mającej na celu promocję młodych, obiecujących artystów. Jego muzyka to połączenie rockowej energii z popową melancholią. Wszystko okraszone odpowiednią dawką syntezatorów, ubrane w przystępną, wpadającą w ucho, formę.
Od 2018 roku Kamil postanowił skupić się na solowej karierze. Dzięki współpracy z Michałem Zabłockim oraz Leszkiem Biolikiem w listopadzie światło dzienne ujrzał debiutancki singiel "Na
Marsie". Utwór został natychmiast doceniony przez dziennikarzy muzycznych oraz lokalne stacje radiowe. Na chwilę obecną Kamil pracuje nad kolejnym materiałem oraz skupia się na koncertowaniu, wraz ze swoim zespołem.
 
ZAPRASZAMY
 
Bilety (miejsca stojące):
Przedsprzedaż – 69,00 PLN
W dniu wydarzenia – 75,00 PLN
 
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie:
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl
 

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły TUTAJ.

 
 

Date

10 april 2019, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Klub Stodoła

Artists

KEV FOX
SMOLIK
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31