Go to the contentGo to the menu
SOKOŁOWSKI

SOKOŁOWSKI

24 February 2024, Saturday, Klub Stodoła

Date

24 February 2024
Otwarcie drzwi: 18:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 19:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Where to buy

Kasa Klubu Stodoła
Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.

Artists

SOKOŁOWSKI

Genres

Heavy metal
Otwarcie drzwi: 18:00
Rozpoczęcie wydarzenia: 19:00

 

SOKOŁOWSKI 24 lutego 2024 w Klubie Stodoła z materiałem z solowego albumu "Taki jak ja"!

24 lutego 2024 w Klubie Stodoła wystąpi Krzysiek Sokołowski, wokalista Nocnego Kochanka! Posiadacz jednego z najlepszych heavymetalowych głosów w Polsce zaprezentuje warszawskiej publiczności skrywane dotąd muzyczne oblicze. Koncert SOKOŁOWSKIEGO odbędzie się w ramach trasy “Alter Ego”, promującej debiutancki solowy album artysty, pt. "Taki jak ja", którego premiera odbędzie się 19 stycznia. Bilety dostępne w sprzedaży!

Krzysiek Sokołowski znany jako wokalista Nocnego Kochanka ukazuje słuchaczom swoje skrywane dotychczas oblicze. Debiutancki album pod tytułem "Taki jak ja" jest początkiem solowej działalności pod szyldem SOKOŁOWSKI. 

Płyta jest oderwaniem od wizerunku śmieszka, który towarzyszył artyście w ostatnich latach. Na krążku znajduje się 10 kompozycji, zawierających spektrum niebłahych emocji i odsłaniających nieznaną dotąd odbiorcom wrażliwość SOKOŁOWSKIEGO.

„Mając jakieś 20 lat, marzyłem o nagraniu płyty rockowo-metalowej z poważnymi tekstami po polsku. No, dobra, początkowo myślałem wyłącznie o albumie metalowym — w tamtym czasie nie istniała dla mnie muzyka inna niż heavy metal. Po prawie 10 latach śmieszkowania, postanowiłem wrócić do mojego marzenia z dawnych czasów. Odkurzyłem swoje wybrane kompozycje odkładane do szuflady przez lata i spojrzałem na nie, mając nieco bardziej otwartą głowę” - opowiada SOKOŁOWSKI.

 

KRZYSIEK SOKOŁOWSKI 

Porównywany wielokrotnie do Bruce'a Dickinsona czy Roba Halforda, Krzysiek SOKOŁOWSKI od lat jest nazywany posiadaczem jednego z najlepszych heavymetalowych głosów w Polsce. Pięciokrotnie został okrzyknięty przez słuchaczy Antyradia Wokalistą Rocku, a z grupą Nocny Kochanek osiąga sukcesy, które w obrębie gatunku są rzadkością. Nagroda Fryderyka, Złotego Bączka i kilka złotych oraz platynowych płyt na ścianie to tylko niewielka część osiągnięć zespołu, którego jest frontmanem.

Jednak SOKOŁOWSKI to nie tylko Nocny Kochanek. Artysta przez kilka lat pełnił rolę wokalisty zespołu Exlibris, wystąpił gościnnie w utworach formacji takich jak: Corruption, The Sixpounder czy Ballbreaker. W 2020 roku dołączył do składu supergrupy Polish Metal Alliance, zrzeszającej polskich muzyków metalowych. W 2023 roku został zaproszony do wzięcia udziału w cyklu koncertów The Legend of Rock Symphonic, podczas których wykonuje heavy-rockowe hity z orkiestrą symfoniczną oraz stał się bohaterem trzeciej części "Dreszcza", powieści Kuby Ćwieka. 

Ukończył lingwistykę stosowaną, a jako tłumacz mógł niejednokrotnie realizować się podczas pisania i przekładania tekstów. Po latach chowania pomysłów do szuflady, zdecydował się pokazać słuchaczom inną stronę swojej muzycznej wrażliwości. Tak powstał album "Taki jak ja", który - jak zaznacza sam wokalista - prezentuje jego drugie (a może pierwotne?) oblicze.

 

FB: https://www.facebook.com/krzysiekkochaneksokolowski 

YT: https://www.youtube.com/@SokolowskiOfficial 

IG: https://www.instagram.com/falkonowski/ SOKOŁOWSKI

24 lutego 2024, Klub Stodoła

ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety dostępne w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej:

www.ticketclub.pl

 

------

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: kontakt@ticketclub.pl

 

Date

24 February 2024

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Where to buy

Kasa Klubu Stodoła
Ticketclub.pl
Stodola.pl

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.

Artists

SOKOŁOWSKI

Genres

Heavy metal
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388