Go to the contentGo to the menu
SONBIRD - OPEN STAGE

SONBIRD - OPEN STAGE

13 March 2019, Wednesday, Klub Stodoła, Open Stage

Date

13 March 2019

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Klub Stodoła

Artists

SONBIRD
VHS

Genres

Rock & Pop
TIMETABLE:
18:00 - otwarcie drzwi
19:00 - The Yacht Club
19:45 - VHS
20:30 - Sonbird
 
SUPPORT: The Yacht Club
 
Wiosną 2019 roku Sonbird ruszają w trasę promującą debiutancki album. 13 marca ponownie odwiedzą Warszawę, gdzie zagrają w Klubie Stodoła na Open Stage. Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży!
 
Premierę ma właśnie najnowszy singiel zespołu Sonbird - "Wodospady", do którego przygotowano specjalne wideo z Kina Sława.
 
 
Utwór "Wodospady" zapowiada debiutancki album Sonbird. Premiera płyty zatytułowanej "Głodny" zaplanowana jest na 22 lutego 2019 roku. Będzie to muzyczny zapis dotychczasowej drogi zespołu, która mimo tego, że jest krótka, jest także pełna sukcesów. Cała tajemnica polega na zgrabnych, indierockowych piosenkach, wykonanych z rzadko spotykanym zaangażowaniem, tworzących album, do którego będzie chciało się wracać.
 
Do singla "Wodospady" powstał obraz zarejestrowany w Kinie Sława w Międzyrzecu Podlaskim. W nagraniu gościnnie udział wzięła wiolonczelistka Krystyna Wiśniewska. Za wideo w całości odpowiedzialny jest Łukasz Mateusiak.
 
Kino Sława stało się już, w pewnym sensie, symbolem wytwórni Jazzboy. Wcześniej swoją live sesje zarejestrował tam między innymi Kortez.
 
Dotychczasowy dorobek Sonbird sprowadza się do szybko zapracowanej opinii świetnego zespołu koncertowego, o czym można było przekonać się na największych festiwalach minionego lata (zagrali między innymi podczas OFF Festival, Kraków Live Festival, Hej Fest, Rock In Summer Festival, Męskie Granie) i udanej jesiennej trasie koncertowej.
 
 
The Yacht Club to brytyjski zespół, w skład którego wchodzi czterech utalentowanych muzyków. W swoich utworach poruszają tematykę zdrowia psychicznego, radzenia sobie z problemami oraz wzajemnego wsparcia. 
Na początku 2019 roku grupa wydała swój debiutanski album zatytułowany "The Last Words That You Said To Me Have Kept Me Here And Safe". Płyta spotkała się ze znakomitym przyjęciem wśród krytyków oraz fanów zespołu. 
Występ zespołu to efekt naszej współpracy z organizacją Liveurope, zrzeszającą wybrane kluby muzyczne oraz miejsca koncertowe w Europie. Celem inicjatywy jest promowanie młodych europejskich artystów oraz pomoc im w dotarciu do nowych odbiorców.
 
VHS:
 
VHS, mimo iż jest na początku swojej drogi, został już doceniony przez słuchaczy i krytyków. Do niedawna tworzyli i koncertowali pod nazwą Create, zdobywając
niemałe uznanie krytyków i publiczności. Są nieco na przekór dzisiejszej koniunkturze na elektro-popowe duety i gładkie brzmienia. Z całą pewnością można powiedzieć, że reprezentują szeroko pojętą scenę alternatywną, trudno jest jednak precyzyjnie określić ich muzyczną przynależność bo balansują na pograniczu wielu gatunków 

Bilety:

Przedsprzedaż: 35 PLN (miejsca stojące)

W dniu koncertu: 45 PLN (miejsca stojące)

 

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.plwww.eventim.pl , www.ticketmaster.pl, www.biletomat.pl, www.biletyna.pl, www.empikbilety.pl, www.ebilet.pl

 

 

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły TUTAJ.
 
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie:
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Date

13 March 2019

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Open Stage

Organizers

Klub Stodoła

Artists

SONBIRD
VHS

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galleries

Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388