Go to the contentGo to the menu
SOPHISTICATION. (UA) | SUPPORTED BY LIVEUROPE

SOPHISTICATION. (UA) | SUPPORTED BY LIVEUROPE

3 March 2024, Sunday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

3 March 2024

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.

3 marca, w roli supportu przed zespołem Raz Dwa Trzy, zaprezentuje się sophistication., utalentowana wokalistka z Ukrainy! Koncert jest realizowany w ramach współpracy Klubu Stodoła z platformą Liveurope.

sophistication. to solowy projekt prowadzony przez Sofię Shvager, wokalistkę z Kijowa. Artystka łączy dźwięk akustycznej gitary z przeszywającym głosem, co tworzy minimalistyczne, spokojne brzmienie. Wzbogaca swój folkowy styl, kreując powolną miejską medytację poprzez opowieści pełne nut mrocznych i melancholijnych, ale jednocześnie delikatnych i ciepłych.

 

 

-----
Bądź na bieżąco:

FACEBOOK | INSTAGRAM | SPOTIFY

-----

Koncert organizowany we współpracy z platformą Liveurope, inicjatywą, której celem jest wspieranie miejsc koncertowych w promowaniu twórczości początkujących europejskich artystów.

Platforma stanowi znak jakości, przyznawany klubom muzycznym zaangażowanym w promocję europejskiej różnorodności muzycznej. Celem Liveurope jest usprawnienie organizacji występów młodych europejskich artystów na całym kontynencie oraz pomoc im w dotarciu do nowych, zagranicznych odbiorców. Założona w 2014 roku platforma Liveurope jest pierwszą tego rodzaju inicjatywą w Europie.

Liveurope to projekt współfinansowany przez program "Kreatywna Europa" oraz projekty takie, jak Above 55° (wspierany przez Fundusz Kultury Nordyckiej) oraz Soundcat (Instytut Ramona Llulla), w celu zwiększenia możliwości koncertowania wśród początkujących europejskich artystów.

Date

3 March 2024

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Stodoła Sp. z.o.o.
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388