Go to the contentGo to the menu
SWINGING WITH SINATRA

SWINGING WITH SINATRA

16 October 2018, Tuesday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

16 October 2018

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Agencja
Live Nation
Klub Stodoła

Artists

Jarek Wist
Uwaga, koncert przeniesiony z 13.05.2018! Bilety zakupione na poprzedni termin zachowują ważność. 
 
TIMETABLE:
19:00 otwarcie drzwi
20:00 początek koncertu
 
Przejmujące "My Way", legendarne "New York, New York", romantyczne "My Funny Valentine" - ponadczasowe przeboje Franka Sinatry, najpiękniejsze ballady niekwestionowanego króla swingu, które znają i uwielbiają wszyscy - niezależnie od pokolenia i szerokości geograficznej. Chcielibyście usłyszeć te i wiele innych raz jeszcze, podczas magicznego koncertu w wyjątkowej oprawie, prosto z wielkiej sceny kultowego miejsca w Warszawie?
 
Bądźcie z nami podczas jubileuszowego koncertu projektu Swinging with Sinatra!
 
Już 13. maja 2018 w warszawskim klubie Stodoła, Jarek Wist zaśpiewa dla Was ulubione utwory Franka Sinatry w nowych, jazzowych aranżacjach, które od lat podbijają serca publiczności w całym kraju i za granicą!
To szczególna data dla wszystkich fanów Sinatry - 13. maja obchodzimy XX. rocznicę jego śmierci - z tej okazji, w hołdzie wielkiemu artyście, przygotowaliśmy dla Was szczególny, jubileuszowy koncert. 
 
SWINGING WITH SINATRA to od lat jeden z najciekawszych projektów muzycznych w kraju – artyści występowali na większości scen polskich filharmonii i teatrów muzycznych, gościli na festiwalach i kameralnych koncertach, występowali za granicą, jeszcze w 2013 roku wspólnie otworzyliśmy jesienną ramówkę TVP Kultura, a retransmisja koncertu wielokrotnie pojawiła się w pasmach programowych stacji TVP. Przez lata projekt doczekał się kilku wariantów scenicznych: big bandowego, symfonicznego i jazzowego – tworzonego przez największe nazwiska polskiej sceny muzycznej, m.in. Piotr Wrombel, Wojciech Pulcyn, Krzysztof Szmańda, Robert Murakowski, Mariusz „Fazi” Mielczarek, Michał Tomaszczyk. Projekt został również zarejestrowany w formie albumu "Swinging with Sinatra - Jarek Wist & Krzysztof Herdzin Big Band" (2013), który przez pół roku nie znikał z list bestsellerów Empiku. Wszystkie koncerty zimowego sezonu 2017/18 wyprzedały się całkowicie jeszcze w przedsprzedaży, projekt regularnie wraca na scenę warszawskiej Harendy, gdzie co sezon spotyka się z wielkim aplauzem zgromadzonej publiczności, koncert w legendarnej krakowskiej Piwnicy pod Baranami doczekał się aż dwóch sesji w ciągu jednego wieczora! 
 
Wokalistą i współzałożycielem projektu jest Jarek Wist – songwritter, autor muzyki - przez branżowe media okrzyknięty najlepszym swingowym głosem w Polsce. Na swoim koncie ma dwa solowe albumy („Jest zapisane" 2014, „Na swojej skórze" 2015), udział w projektach rozrywkowych (m.in. koncerty ze z orkiestrą Zygmunta Kukli, gościnne występy z Małgorzatą Ostrowską, Ernestem Staniaszkiem, Ukeje w projektach jedynej niezależnej filharmonii w kraju - Filharmonia Futura), występy w programach telewizyjnych „Jaka to melodia?", "Świat się kręci", „Pytanie na śniadanie", „Dzień Dobry TVN". Regularnie koncertuje w kraju i za granicą (m.in. seria występów w Ameryce Południowej - Brasilia, Kurytyba, Rio de Janeiro wiosną 2016 i 2017 roku, koncerty w USA – Waszyngton, a także w Rzymie i Paryżu). Obecnie pracuje nad kolejnym dużym projektem poświęconym muzyce włoskiej, oraz trzecim solowym albumem. Więcej informacji - WWW: https://bit.ly/2jfyeAS, FB: https://bit.ly/2mTKOst, IG: https://bit.ly/2q7ajHq
 
Organizator: Agencja Artystyczna Verita Nostra
 
Bilety (miejsca siedzące): 
Kategoria I - 110 zł
Kategoria II - 90 zł
Kategoria III - 65 zł
 
do nabycia: 
www.stodola.pl, www.ticketclub.pl oraz kasie Klubu Stodoła
 
Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły TUTAJ.
 

 

Date

16 October 2018

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Agencja
Live Nation
Klub Stodoła

Artists

Jarek Wist
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388