Go to the contentGo to the menu
T.LOVE - WYPRZEDANY

T.LOVE - WYPRZEDANY

26 november 2016, saturday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

26 november 2016

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

T.LOVE

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
TIMETABLE:
18.00 - otwarcie klubu
19:10 - Babylon Raus
20:00 - TEKNO
21:00 - T.Love

Support - TEKNO, Babylon Raus
Gość - Natalia Przybysz, Marek Dyjak
 
T.Love to ikona polskiego rock & rolla i jedna z najbardziej rozpoznawalnych kapel, która gra na rodzimej scenie od ponad 30 lat. Frontman zespołu,  Zygmunt "Muniek" Staszczyk, swoją pozytywną energią i charyzmą zaraża wszystkich fanów, którzy tłumnie zjawiają się na każdym z koncertów.
 
T.Love wystąpi w Stodole 26 listopada, niemal równo rok od swojego ostatniego koncertu na deskach klubu. Niewątpliwie Muniek z zespołem zagra dla publiczności swoje największe przeboje, ale prawdopodobnie nie zabraknie też premierowego materiału nad którym grupa obecnie pracuje. Nowa płyta również ma pojawić się na rynku jesienią, cztery lata po premierze pokrytego złotem "Old Is Gold".
 
Natalia Przybysz wystąpi gościnnie na koncercie T.Love!
 
Natalia jest piosenkarką i autorką tekstów, w ubiegłym roku dwukrotnie nagrodzoną Fryderykiem. Jej ostatni album „Prąd” pokrył się złotem za sprzedaż ponad 15.000 egzemplarzy. Była również nominowana do nagrody SuperJedynki i Yach Film.
26 listopada Natalia Przybysz uświetni swoim gościnnym występem koncert zespołu T.Love!
 
Kolejny gość - Marek Dyjak.
 
Marka Dyjaka nie spotka się w wielkich salach koncertowych, na Wembley pewnie by nie wystąpił. Jego siła tkwi w bezgranicznej szczerości i bezkompromisowości. Nie stara się iść pod prąd za wszelką cenę, nie płynie też z prądem. Tworzy po prostu muzykę prawdziwą, oczyszczającą. „Najbardziej prawdziwy głos na polskim rynku muzycznym” - tak ocenia go Elżbieta Zapendowska, „Na rynku papierowych supermenów jest zjawiskiem” – określa go Jan Wołek. 
Marek Dyjak ma na swoim koncie 9 płyt. Ostatnia, „Kobiety”, została uznana przez Kubę Wojewódzkiego za najlepszy album roku 2013.
 
TEKNO
Tekno to trio grające połączenie rasowego gitarowego grania z syntezatorami i tanecznymi beatami. Jeszcze w tym roku ukaże się ich debiutancki album, ale trzeba zaznaczyć, że ten doświadczony zespół już od trzech lat występuje m.in. przed takimi gwiazdami jak Kult, Lao Che, czy jak w przypadku koncertu 26 listopada - T.Love.
 
Babylon Raus

Jak sami o sobie piszą, Babylon Raus to polsko-kubańsko-senegalski septet grający muzykę RIT. 13-go maja ukazał się pierwszy album grupy zatytułowany "Greatest Hits", idealnie pasujący do ponad 10-letniej historii zespołu.
 
 
Bilety:
 
Przedsprzedaż: 55 pln (miejsca stojące), 100 pln (balkon)
Od 05.11.2016: 65 pln (miejsca stojące), 110 pln (balkon)
 
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
 
 
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
 
INFORMACJE DODATKOWE:
 
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl
 
INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
 
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy.
Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.
 
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Date

26 november 2016, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

T.LOVE

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388