Go to the contentGo to the menu
T.LOVE – 35-LECIE ZESPOŁU - WYPRZEDANY

T.LOVE – 35-LECIE ZESPOŁU - WYPRZEDANY

25 november 2017, saturday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

25 november 2017

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

T.LOVE

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa

TIMETABLE:

18:00 - otwarcie drzwi
18:45 - Leepeck
19:20 - Strojnowy
20:15 - T.Love
 

Support: Leepeck, Strojnowy

Gość specjalny: Robert Brylewski 

T.LOVE – 35-lecie zespołu

Ikona polskiego rock&rolla i jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich kapel wraca na deski Stodoły z okrągłym jubileuszem!  Już 25 listopada formacja Muńka Staszczyka świętować będzie wraz z warszawską publicznością swoje 35-lecie. Nie zabraknie największych przebojów zespołu, jak również utworów z najnowszej płyty "T.Love", która swoją premierę miała w listopadzie ubiegłego roku. Listopadowy koncert T.Love poprzedzą występy supportów, których nazwy poznamy wkrótce!

35 lat na scenie, 11 albumów studyjnych, spośród których większość zyskało status złotych płyt, niezliczona ilość przebojów bez których trudno wyobrazić sobie historię polskiego rock'n'rolla, a wreszcie bezkonkurencyjna energia sceniczna i rzesze wiernych fanów - tak w skrócie podsumować można karierę legendarnej grupy T.Love, która powstała w 1982 roku w Częstochowie.

Ekipa Muńka Staszczyka wystąpi w Stodole 25 listopada, czyli niemalże rok po poprzednim występie na deskach klubu, który – tradycyjnie w przypadku tej formacji – okazał się pełnym sukcesem frekwencyjnym. Oprócz największych hitów, które od ponad trzech dekad zachwycają serca fanów ekipa Muńka Staszczyka zagra materiał z najnowszego krążka. W przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa „Old is Gold”, którego teksty skupiały się najczęściej na sprawach duchowych, nowy album niesie wiele nawiązań do współczesności. Album - jak mówi Muniek - ostro buja muzą opartą na dobrych melodiach i gitarowych riffach… To swoisty soul-punk tzn. skrzyżowanie czarnej tradycji Motown, czy Stax, z białym rock’n’rollem.

Bilety na listopadowy koncert T.Love w sprzedaży od 17 marca. Warto pośpieszyć się z ich zakupem, bo 25 listopada Stodoła bez wątpienia wypełni się po brzegi!

Autor zdjęć: Robert Baka

ZAPRASZAMY

Bilety:

KONCERT WYPRZEDANY

 

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

 

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:

Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Pobierz oświadczenie.

 

Date

25 november 2017, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

T.LOVE

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31