Go to the contentGo to the menu
THE DILLINGER ESCAPE PLAN

THE DILLINGER ESCAPE PLAN

10 August 2017, Thursday, Kraków, Klub Kwadrat, Główna

Date

10 August 2017

Venue

Klub Kwadrat, Kraków

Stage

Główna

Organizers

Live Nation
Klub Stodoła

Genres

Hard & Heavy
Live Nation I Klub Stodoła prezentują:
 
THE DILLINGER ESCAPE PLAN
KLUB KWADRAT  -  10 sierpnia 2017
 
Bilety już w sprzedaży!
 
Live Nation i Klub Stodoła z radością informują, że The Dillinger Escape Plan - jedna z najważniejszych grup w historii muzyki mathcorowej – powróci do Polski!
 
Zespół musiał odwołać pozostałe koncerty na trasie promującej ostatni „Dissociation" z uwagi na wypadek samochodowy – w tym koncert zaplanowany na 12 lutego w krakowskim Klubie Kwadrat. Obiecali dołożyć wszelkich starań do przełożenia koncertu na inny termin – i dotrzymali obietnicy! 
 
Koncerty TDEP są absolutną energetyczną bombą, którą nie sposób porównać z jakimkolwiek innym zespołem na scenie. Członkowie zespołu poruszający się po całej konstrukcji sal klubowych, wspinający na balkony, elementy nagłośnienia i skaczący w publiczność, to bardziej codzienność niż okazyjny wybryk muzyków. Pod tym względem ich pomysłowość przyniosła im co najmniej tyle sławy co ich albumy, które od niemal dwóch dekad robią wrażenie na miłośnikach technicznego, agresywnego, chaotycznego a zarazem bardzo złożonego grania.
 
Dali fantastyczne show w Warszawie niecałe dwa tygodnie temu i z niecierpliwością oczekujemy ich sierpniowego koncertu w Krakowie.

Gośćmi specjanymi będą koncertu będą The Number Twelve Looks Like You i God Mother.

The Number Twelve Looks Like You to amerykański zespół, który w pierwszej dekadzie XXI wieku zyskał spore uznanie swoją specyficzną mieszanką mathcore'u i post-hardcore'u, w której można dopatrywać się elementów punkowych, jazzowych, a nawet progresywnych. Po zawieszeniu swojej działalności w 2010 roku, udali się na sześcioletni odpoczynek, by w ubiegłym roku wrócić do koncertowania. Dzięki temu polska publiczność będzie mogła poznać bliżej autorów m.in. najbardziej uznanego w ich dyskografii krążka "Mongrel", na którym posłuchać można jednego z najlepszych perkusistów gatunku.

Przed The Number Twelve Looks Like You zagrają Szwedzi z God Mother. Choć zespół istnieje już pięć lat, dopiero dwa lata temu wydał swój pierwszy pełnoprawny longplay  pt. "Maktbehov", w którym porusza się w okolicach post-hardcore'u i hardcore punku.

 
Bilety w cenie 99 zł już w sprzedaży na www.stodola.pl i www.livenation.pl.
 
Bilety na 12 lutego są ważne na 10 sierpnia, ale MUSZĄ być wymienione na nowe – prosimy o kontakt z bileterią, za pośrednictwem której bilety zostały zakupione. 
 

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
1) osoby powyżej 16 roku życia wchodzą samodzielnie
2) osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść za pisemną zgodą rodzica lub też pod opieką dorosłego opiekuna posiadającego własny bilet

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

Date

10 August 2017

Venue

Klub Kwadrat, Kraków

Stage

Główna

Organizers

Live Nation
Klub Stodoła

Genres

Hard & Heavy
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388