Go to the contentGo to the menu
THE WOMBATS

THE WOMBATS

28 november 2011, monday, , Duża Scena

Date

28 november 2011

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Serdecznie zapraszamy na jedyny jesienny koncert formacji The Wombats w Polsce! Zespół zagra 28 listopada w warszawskiej Stodole.

The Wombats to trio z Liverpoolu, które wystąpiło na tegorocznej edycji Open’er Festival. Jesienią powrócą promować swoją najnowszą płytę „This Modern Glitch”.
W skład zespołu wchodzą wokalista Matthew Murphy, gitarzysta Tord Overland-Knudsen i perkusista Dan Haggis.  Członkowie zespołu znają się ze studiów w Paul McCartney's Liverpool Institute for Performing Arts, dzięki tej szkole otrzymali szansę zagrania przed 20-tysięczną publicznością w Chinach.

The Wombats zadebiutowali cztery lata temu albumem “A Guide to Love, Loss & Desperation”, który sprzedał się w ponad  trzystu tysiącach egzemplarzy i pokrył się platyną. Ponadto utwór „Let’s Dance To Joy Division” został nagrodzony  w 2008 roku przez NME w kategorii Best Dancefloor Filler.

Najnowsze wydawnictwo The Wombats, album "This Modern Glitch" promowane jest przez świetne single "Tokyo (Vampires & Wolves)", "Anti-D" oraz "Jump Into the Fog".
Muzyka The Wombats to taneczne, energetyczne pop-rockowe brzmienia, które świetnie sprawdzają się zarówno jako radiowe przeboje, jak i na żywo.

Zapraszamy na koncert!

Date

28 november 2011

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388