Go to the contentGo to the menu
THESIS + ASHTRAY I INSIDE AGAIN (K. Mechanik)

THESIS + ASHTRAY I INSIDE AGAIN (K. Mechanik)

10 november 2012, saturday, , Duża Scena

Date

10 november 2012

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

klub Mechanik

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa

 


W ramach trasy promującej singla "Fates" zapowiadającego nową płytę, zespół Thesis odwiedzi w sobotę 10 listopada Klub Mechanik!
Tego wieczoru Thesis zaprezentuje się w towarzystwie zespołów Ashtray oraz Inside Again. 

Wejście: 19:00



Bilety do nabycia w klubie Mechanik (Narbutta 87), w kasie klubu Stodoła (Batorego 10) oraz w bileterii Ticket Club (Bracka 25). 

Serdecznie zapraszamy!

THESIS 
działa na polskiej scenie od 2007 roku. Wydał do tej pory debiutancką płytę „Channel 1”, akustyczną EPkę "Acoustic Music EP 1", był częścią składanki Piotra Kaczkowskiego Minimax vol. 5 oraz prężnie koncertuje na różnych scenach w Polsce. Obecna trasa promuje singiel zapowiadający drugą płytę zespołu, która powinna się ukazać na przełomie 2012 i 2013 roku. Zespół określa swoją muzykę jako Psychodeliczny Progresywny Post Rock. 
Cyfrowe wersje dotychczasowych wydawnictw Thesis są dostępne do odsłuchania lub darmowego pobrania z oficjalnej strony zespołuhttp://www.thesisband.com/

ASHTRAY
Hardrockowa energia, grunge'owy klimat, charakterystyczne riffy gitarowe i mocna sekcja rytmiczna - to najważniejsze cechy zespołu Ashtray, aktywnego na polskiej scenie muzycznej od ponad 4 lat. W swojej karierze kapela występowała zarówno podczas większych imprez plenerowych (Woodstock, Festiwal Wolnych Ludzi), jak i w prestiżowych klubach na terenie całej Polski (m. in. Lizard King, Hard Rock Cafe, Harenda). Najnowsza EPka zespołu - Turn Off the City Lights - ukazała się w 2012. W tych kilku utworach zawiera się esencja muzyki Ashtray, czyli połączenie klasycznego hard rocka z lat 70. z bardziej nowoczesnym, cięższym brzmieniem charakterystycznym dla ery grunge'u. Aktualnie Ashtray koncertuje i pracuje nad nowym materiałem.
Zapraszamy na stronę: http://ashtray.art.pl/

INSIDE AGAIN 
powstał na przełomie kwietnia i maja 2009 roku w Warszawie. Pierwszy album " End Of The Beginning" ukazał się na rynku w maju 2010 r. i zawierał 8 autorskich kompozycji utrzymanych w klimacie atmosferycznego, podbarwionego obficie elektroniką i „brudnym brzmieniem” rocka z elementami metalu, wpływami muzyki etnicznej i trip-hopu. 17 września 2012 roku ukazała się druga płyta „Songs Of Love & Disaster” zawierająca dziewięć miłosno-apokaliptycznych historii. Tytułowa katastrofa dotyczy zarówno sfery osobistej jak i globalnej związanej z symboliką roku 2012, czyli podsumowując jednym zdaniem: to tylko dziewięć miłosnych historii o końcu świata przedstawionych oczami Inside Again.

Po więcej szczegółów zapraszamy na oficjalne strony:
http://www.facebook.com/thesisband
http://www.thesisband.com/
http://www.facebook.com/bandashtray
http://ashtray.art.pl/ 
http://www.facebook.com/Insideagain
http://www.insideagain.com/

https://www.facebook.com/events/411995155532358/

 

Date

10 november 2012, 00:00

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

klub Mechanik

Genres

Rock & Pop
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31