Go to the contentGo to the menu
TSA

TSA

20 november 2016, sunday, Klub Stodoła, Duża Scena

Date

20 november 2016

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

TSA

Genres

Hard & Heavy
Karta podarunkowa
TIMETABLE:
18:00 - otwarcie klubu
19:00 - Post Profession
20:00 - 1one
21:00 - TSA
 
Tej jesieni zespół TSA wraca do Stodoły! Legendarny zespół zagra na deskach klubu 20 listopada. 
 
Grupa powstała w 1979 roku w Opolu. Dwa lata później, jeszcze jako instrumentalny kwartet, TSA (Marek Kapłon, Stefan Machel, Janusz Niekrasz, Andrzej Nowak) z miażdżącą przewagą wygrało w Festiwal w Jarocinie, by zaraz potem, na „Pop Session", zadebiutować z Markiem Piekarczykiem w składzie.
 
Początek lat 80. to okres niezaprzeczalnego prymatu TSA na polskim rynku - grali wtedy po kilkaset koncertów rocznie, wywołując prawdziwą histerię. W okresie tym sprzedano setki tysięcy egzemplarzy ich płyt, które weszły do kanonu polskiej muzyki rockowej. TSA od piętnastu już lat gra ponownie w swoim klasycznym składzie - Marek Kapłon (perkusja), Stefan Machel (gitara), Janusz Niekrasz (bas), Andrzej Nowak (gitara), Marek Piekarczyk (śpiew) i znowu należy do czołówki polskiej sceny muzycznej.
 
W ubiegłym roku na rynku ukazały się nowe remastery albumów TSA - z oryginalnych taśm analogowych: słynny "czerwony" debiutancki album TSA, który ukazał się pierwotnie w 1983 roku, "Heavy Metal World" (polska wersja z 1984 r.) oraz "Spunk" (1984). Reedycje tych płyt zawierają także odnowioną, tłoczoną szatę graficzną i są to wydania najbardziej zbliżone do oryginalnych krążków zespołu.

Gościem specjalnym tego dnia będą formacje 1One i Post Profession.

Post Profession to thrashmetalowy band z Sosnowca obecny na rynku muzycznym od 2004 r. Zespół występował z takimi kapelami jak: TSA, Acid Drinkers, KAT&RK, Vader, Turbo, Hunter, Virgin Snatch, Frontside, Kruk, Horroscope, Internal Quiet etc. Z inicjatywy kalifornijskiej firmy fonograficznej "272 Records", na metalowej składance „Kill City vol.26” został w US wydany jeden z kawałków zespołu o nazwie „Immortal Heart”. W czerwcu 2012 r. ukazal się album ”A Few Minutes Before”, a we wrześniu 2014 r. drugi album "Frozen Feelings". Album numer trzy jest w przygotowaniu. W czerwcu 2012 kapela wystąpiła na pierwszej polskiej edycji Metalfest Open Air Poland 2012 w Jaworznie, gdzie gwiazdami były m.in. Megadeth, Kreator i WASP. Zespół jest współorganizatorem Metal Fest Festival w MDK Kazimierz, w Sosnowcu, gdzie odbyło się już osiem edycji.
 
Bilety:
Przedsprzedaż - 55 pln (stojące), 90 pln (balkon);
Od 30 października – 65 pln (stojące), 100 pln (balkon).

Sprzedaż internetowa: www.stodola.plwww.ebilet.plwww.eventim.plwww.ticketpro.pl, www.biletomat.pl

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Pobierz oświadczenie.

 

Date

20 november 2016, 00:00

Venue

Klub Stodoła, Warsaw

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

TSA

Genres

Hard & Heavy
Karta podarunkowa
Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388