Go to the contentGo to the menu
VARSONALIA 2024 - DZIEŃ 1

VARSONALIA 2024 - DZIEŃ 1

17 May 2024, Friday, Warsaw, Stadion Syrenki

Date

17 May 2024

Venue

Stadion Syrenki, Warsaw

Organizers

Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej

💥 Najbardziej wyczekiwane święto studentów powraca w całej swojej okazałości 💥

Już 17 i 18 maja zapraszamy Was na Stadion Syrenka, gdzie wspólnie będziemy bawić się podczas Varsonaliów - Juwenaliów Politechniki Warszawskiej 2024 🎶 i zapewniamy, że będą to niezapomniane dni, wypełnione najlepszą muzyką!

✍️ Koniecznie śledźcie wydarzenie, bo to właśnie tu będą pojawiać się wszystkie najświeższe informacje dotyczące najgorętszej imprezy juwenaliowej w Warszawie!

🚨 Wstęp 18+

🎫 Bilety: WKRÓTCE W SPRZEDAŻY

Do zobaczenia! 🙌

 

Varsonalia 2024 to już druga edycja odświeżonej wersji Juwenaliów Politechniki Warszawskiej, która odbędzie się 17 i 18 maja na Stadionie Syrenka w Warszawie. Juwenalia - dwudniowe święto studentów, to czas fantastycznej zabawy w rytm największych polskich przebojów, które kocha każdy z nas. Rokrocznie impreza przyciąga jednak nie tylko społeczność akademicką, ale również wszystkich wiernych fanów naszej juwenaliowej sceny. Tak duże zainteresowanie sprawia, że podczas dwóch dni wydarzenbia Stadion Syrenka odwiedza łącznie ponad 30 000 osób. Juwenalia Politechniki Warszawskiej od lat uważane są za największe studenckie święto w stolicy, a także znajdują się w czołówce imprez studenckich w całej Polsce. Sam festiwal to nie tylko dwa dni koncertów, ale również wspaniałe wspomnienia i atmosfera, której nie da się podrobić w żaden sposób. W tym roku czeka Was również masa atrakcji, które urozmaicą świętowanie. Jesteśmy przekonani, że Varsonalia po raz kolejny podbiją serca wszystkich, którzy uwielbiają dobrą muzykę i elektryzujące festiwalowe emocje.

 

Date

17 May 2024

Venue

Stadion Syrenki, Warsaw

Organizers

Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej
Karta podarunkowa
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388