Go to the contentGo to the menu
VAVAMUFFIN

VAVAMUFFIN

10 December 2013, Tuesday, , Duża Scena

Date

10 December 2013

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

VAVAMUFFIN

Genres

Reggae & Ska

19:00 otwarcie klubu

20:00 Vavamuffin

Goście:
KaCeZet
Junior Stress
Ras Luta
Earl Jacob

Z powodów organizacyjnych koncert VAVAMUFFIN planowany na 7 listopada,
zostaje przeniesiony na 10 grudnia.
Bilety zakupione na 7 listopada zachowują ważność.

10 grudnia Klub Stodoła zaprasza na naładowanie akumulatorów pozytywnymi wibracjami i chwilę oderwania od szarej rzeczywistości, gdy na scenę wkroczy VAVAMUFFIN!

Zespół istnieje od 2003 roku, a jego idea zrodziła się na warszawskich Siekierkach, gdzie zieleń parkowa wokół Jeziorka Czerniakowskiego zderza się brutalnie z dymem z kominów elektrociepłowni. Nazwa kapeli - VAVAMUFFIN to również połączenie dwóch pozornie odległych pojęć: jamajskiego stylu śpiewania raggamuffin i Vava czyli po prostu zdrobniałego określenia na naszą stolicę. W skład zespołu weszli zarówno debiutanci jak i utytułowani już zawodnicy polskiej sceny reggae.

VAVAMUFFIN ma na swoim koncie kilkaset koncertów. Nie stronią zarówno od małych salek klubowych, jak i festiwali dla stutysięcznej publiczności. Występują tak w kraju, jak i za granicą (USA, Etiopia, Włochy, Niemcy, Finlandia, Chorwacja, Słowenia, Węgry, Czechy, Słowacja, Irlandia, Wielka Brytania). To właśnie koncerty są ich prawdziwym żywiołem i pasją, a fani są zgodni, że występy VAVAMUFFIN uzależniają – kto raz spróbuje, będzie chciał wracać znów i znów...

W 2004 roku zespół związał się z agencją Karrot Kommando, najprężniej działającą niezależną wytwórnią promującą reggae i gatunki pokrewne. Pod jej skrzydłami ukazały się między innymi płyty Vabang!, Bubang!, Inadibus, Mo' better rootz oraz wydana wiosną 2013 roku Solresol. Najnowszy krążek VAVAMUFFIN, idąc śladami poprzedniego, wbił się do pierwszej dziesiątki na Oficjalnej Liście Sprzedaży ZPAV.

Jak mówi o sobie sam zespół, „VAVAMIFFIN to tramwaj łączący Grochów i Saską Kępę z Montego Bay i Kingston. Bilety kasuje bas, a podczas podróży zawsze jest święto państwowe, kto nie wsiada ten ma wąsy.” Jeśli chcecie zasmakować tej gorącej i smakowitej mieszanki muzycznej, Klub Stodoła zaprasza na koncert już 10 grudnia!

 

Miejsca stojące: 37 pln w przedsprzedaży, 44 pln w dniu koncertu
Miejsca na balkonie: 57 pln w przedsprzedaży, 64 pln w dniu koncertu
do kupienia w TicketClub Batorego (Warszawa ul. Batorego 10; kasa Klubu Stodoła);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

Date

10 December 2013

Venue

Stage

Duża Scena

Organizers

Klub Stodoła

Artists

VAVAMUFFIN

Genres

Reggae & Ska
Karta podarunkowa

Galleries

Fundusz Wsparcia Kultury

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19Wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej Stodoła
oraz Centrum Klubowe - Dom Kultury s.c. Wiesław Pękala Ewa Pękala.
Join us
Facebook Instagram YouTube Tweeter TikTok
Stay updated Subscribe Newsletter

Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”

ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

phone: +48 22 825 60 31, +48 691 800 388